banner36
22 Temmuz 2017 Cumartesi

Şehir parkı son aşamada

15 TEMMUZ TARİHE GEÇEN ŞANLI BİR ZAFER

15 Temmuz Darbe girişiminin yıldönümüne sayılı günler kala anma etkinlikleri ülke genelinde başlarken AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay açıklama yaptı. 15 Temmuz’un asla unutulmayacağını ifade eden Akçay, 15 Temmuz gecesi yine milletçe meydanlarda olacaklarını belirterek “15 Temmuz fetönün eli kanlı bir terör örgütü olduğunu kanıtlamakla birlikte milletimizin şanlı tarihine zafer olarak adının bir kere daha yazdırmıştır” dedi.

11 Temmuz 2017 Salı 19:44
Bu haber 147 kez okundu
15 TEMMUZ TARİHE GEÇEN ŞANLI BİR ZAFER

MİLLET EĞİLMEZ TÜRKİYE BÖLÜNMEZ

Eli kanlı terör örgütü tarafından gerçekleştirilmeye kalkılan darbe girişiminin yıl dönümüne sayılı günler kala ülke genelinde anma etkinlikleri başladı. Kırıkkale’de 15 Temmuz anma etkinlikleri Kırıkkale Şehitliğinde yapılan törenle start alırken AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay, açıklama yaptı. 15 Temmuz gecesi geçen yıl olduğu gibi yine milletçe meydanlarda olacaklarının ifade eden Akçay, “15 Temmuz fetönün eli kanlı bir terör örgütü olduğunu kanıtlamakla birlikte milletimizin şanlı tarihine zafer olarak adının bir kere daha yazdırmıştır” dedi. Yıllardır devletimiz içerisinde paralel bir devlet yapılanması kurarak milletimizin birlik ve beraberliği ile ülkemizin bölünmez bütünlüğüne kasteden hain örgütün asıl niyetini 15 Temmuz gecesi ortaya koyduğunu ifade eden Akçay “Milletimiz asla eğilmez ve ülkemiz aslan bölünmez” dedi.

YİNE MEYDANLARDA OLACAĞIZ

15 Temmuz gecesi milletimiz nasıl milli iradesine sahip çıkmak için tankların ve topların önüne gövdesini nasıl siper etti ve sonrasında ülkesinin bekası ve geleceği için nasıl meydanlarda nöbet tuttuysa yine 15 Temmuz gecesi meydanları dolduracaktır” diyen AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay “Bizde AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı olarak teşkilatımızın her kademesi ile meydanlarda olacak ve nöbetimizi tutacağız. AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı olarak geçen yıl olduğu gibi bu yılda meydanlarda demokrasi nöbetinde olacağız. Tüm halkımızı da 15 Temmuz gecesi meydanda tutacağımız demokrasi nöbetine davet ediyoruz. 15 Temmuz gecesi milletimiz demokrasisine sahip çıkan milletimiz milli iradesiyle bundan böylede ülkesinin geleceğine sahip çıkmaya devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 22 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 21 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV