banner36
22 Temmuz 2017 Cumartesi

Şehir parkı son aşamada

Çalılıöz seçime gidiyor

Kırıkkale'nin Çalılıöz Mahallesi sakinleri, 4 Haziran’da sandık başına gitmeye hazırlanıyor. Birinci aza olarak mevcut muhtarın vefatıyla göreve muhtar olarak atanan 53 yaşındaki Yusuf Sungur, mahallede bulunan 16 bin seçmenden destek istedi.

30 Mayıs 2017 Salı 19:15
Bu haber 149 kez okundu
Çalılıöz seçime gidiyor

HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR

Çalılıöz Mahallesi’nin mevcut muhtarı Ahmet Demirtaş’ın vefatı sonrası birinci aza olarak görev yaptığı sırada muhtar olarak Valilik oluruyla göreve atanan Yusuf Sungur, 4 Haziran’da yapılacak olan seçimde aday olduğunu söyledi. Halka hizmet, hakka hizmettir düsturuyla çalışacaklarını vurgulayan Sungur, “Halkımıza en iyi hizmeti sunmanın çabası içerisindeyiz” dedi.

ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ

Çalılıöz Mahallesi’nde 16 bin seçmenin bulunduğunu ifade eden Sungur, “Merkez mahalle muhtarı arkadaşlarımız adaylığım sürecinde bana çok destek veriyor. Herkese sonsuz teşekkür ederim. Kırıkkale Belediyesi ile gerekli görüşmeleri sağlayarak, mahallemizdeki sorunların giderilmesi ve artarak devam eden hizmetlerin daha geniş çaplı olması için gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.

GÜZEL HİZMETLER YAPILACAK

Muhtar Sungur, Çalılıöz Mahallesi için 1 yıldır gece gündüz çalıştığını birçok faaliyette önemli rol üstlendiğini söyledi. Sungur, yolların asfaltlanması ve parke taşı döşenmesinde büyük katkı sağladı. 175 aileye kömür dağıtımı, gıda ve elbise yardımı yaparak katkıda bulunduklarını söyleyen Sungur, "4 Haziran’daki muhtarlık seçimlerinde yeniden aday olacağım. Çalılıöz Mahallesi'nde daha işim bitmedi. Güzel hizmetlere imza atacağız" dedi.Haber-Foto:Mehmet Sungur 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 22 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 21 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV