banner35
27 Haziran 2017 Salı

Başkan Sungur’dan Birlik ve Beraberlik İftarı

Polis Teşkilatımızla Gurur Duyuyoruz

Polis teşkilatının kuruluşunun 172. Yıl dönümünü münasebetiyle MÜSİAD Kırıkkale Şube Başkanı Mustafa Kaplan bir mesaj yayınladı. Kaplan mesajında “Hayatını ortaya koyarak vatanın bölünmez bütünlüğü için mücadele eden polislerimizin, Polis Haftası’nı ve Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172’inci yıldönümünü kutluyoruz” ifadelerine yer verdi.

09 Nisan 2017 Pazar 18:02
Bu haber 174 kez okundu
Polis Teşkilatımızla Gurur Duyuyoruz

HİÇBİR FEDAKARLIKTAN KAÇINMAYAN BİR TEŞKİLAT

MÜSİAD Kırıkkale Şube Başkanı Mustafa Kaplan, Polis teşkilatının kuruluşunun 172. Yıl dönümünü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı. Tüm emniyet çalışanlarının ‘Polis Haftası’nı kutlayan Kaplan yayınladığı mesajda; Türk Polisinin gücünü halktan ve kanunlardan aldığını belirterek, polislerin her zaman fedakarca çalıştıklarını söyledi. “Aziz vatanımızın her karış toprağında canla başla durmaksızın büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz Polis Haftası’nı kutluyorum” diyen Kaplan, emniyet mensuplarının ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan kişiler olduğunu ifade etti.

 DEMOKRASİ HUZUR VE GÜVENE BAĞLIDIR

Kaplan, mesajında “Türkiye Cumhuriyeti devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımızla gurur duymaktayız. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk polisi, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Ülkemizin geleceği açısından çok önemli olan huzur ve sükûnun demokratik kurallar içerisinde sağlanmasını, hür ve serbest ortamın sürdürülmesini temin etmek polisimizin görevleri arasındadır. Unutulmamalıdır ki, demokrasinin yaşaması diğer özgürlüklerin yanında ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV