banner36
22 Temmuz 2017 Cumartesi

Şehir parkı son aşamada

Pozitif Turizm Ramazan Umresini Taksitli Yaptı

Kırıkkale’de faaliyet gösteren ve yapmış olduğu umre programları ile adından sıkça söz ettiren pozitif turizm, Ramazan Umresine taksit yapacağını açıkladı.

15 Mayıs 2017 Pazartesi 20:09
Bu haber 172 kez okundu
 Pozitif Turizm Ramazan Umresini Taksitli Yaptı

Umrecilere taksit imkanı

Pozitif turizm Kırıkkale yönetim kurulu Başkanı Hasan Yücekan yapmış olduğu açıklamada “ Kırıkkaleli hemşerilerimiz imkanlarını zorlayarak kutsal yolculukta bizi tercih ediyorlar. Bizlerde onlara en güzel imkanları sunarak onların bu yolculukta kafalarının dinç olmasını ve ibadete yoğunlaşmalarını önceliyoruz. Kendilerinin gerek Mekke gerekse Medine de en güzel otellerde kalmalarını ve en güzel sosyal imkanlar ile umre yolculuğunu sunarken maddi olarak ta zorlanmamalarını istiyoruz. Bu anlamda konularında deneyimli hocalar Veysel Karakuş, Erdem Aydoğdu gibi hocalarımız ve Mehmet Ali Kurt, Fazlı Güventürk gibi daha pek çok rehberlerimiz ile hizmet ederken bu yolculuğu mali açıdan zorlanmamaları için taksit imkanı getirdik. Gerek şube yetkisi ile taksit ve gerekse kredi kartına taksit ile en uygun fiyata en kaliteli umre programında Kırıkkaleli hemşerilerimiz ile birlikte olacağız.” Dedi.
Yücekan;amacımız hayır
Kırıkkale pozitif turizm yönetim Kurulu başkanı Hasan Yücekan “Bu kutsal yolculukta bizlerin amacı umrecilerimizin bizlerden yüzde yüz memnun olmalarını sağlamak. Bizim amacımız hayır ve akıbetimizin de hayırlı olacağına inancımız tamdır. Biz Allahın rızasını gözeterek bu hizmeti verme gayretindeyiz ve inanıyoruz ki Rabbimiz bu hizmette bizim yüzümüzü kara çıkarmayacaktır. Burada verdiğimiz sözlerin tamamını yerine getirerek burada ne söz verdikse orada da odur sözümüz anlayışı ile hareket ediyoruz.”şeklinde konuştu. Kırıkkale Zafer caddesi zümrüt pastane karşısında faaliyet gösteren pozitif turizm yetkilileri hacı ve umre yolculuğu düşünen hemşerilerin bürolarına teşrifleri durumunda her türlü rehberlik hizmetini sağlayarak yardımcı olacaklarını belirttiler.  Haber-Foto:Mehmet Sungur

 

 

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 22 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 21 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV