banner35
26 Haziran 2017 Pazartesi

Başkan Sungur’dan Birlik ve Beraberlik İftarı

Sabır ve sevginin sembolü annelerimiz

MÜSİAD Kırıkkale Şube Başkanı Mustafa Kaplan, “Anneler Günü” dolayısıyla mesaj yayınladı. Kaplan mesajında “Fedakarlığın, sabrın, sevgi ve saygının tükenmek bilmeyen kaynağı olan annelerimizi, yılın bir gününde değil, her zaman hatırlamamız, değer vermemiz, bu yüce varlıkları mutlu etmemiz en başta evlat olarak görevimizdir” ifadelerini kullandı.

12 Mayıs 2017 Cuma 19:44
Bu haber 162 kez okundu
 Sabır ve sevginin sembolü annelerimiz

YAŞAM IŞIĞI

Anneler günü dolayısıyla bir açıklama yapan MÜSİAD Kırıkkale Şube Başkanı Mustafa Kaplan, açıklamasında “Birlikteliğimizi sağlayan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok annelerimizin payı olduğunu hiçbir zaman ve hiçbir koşulda unutmamalıyız. Hayata dair her şeyi öğreten bu fedakâr varlıklarımıza çok şey borçlu olduğumuzu da unutmamalıyız. Fedakârlıklarla ve sabırla dünyanın en yüce görevini yerine getiren sevgi sembolü, yaşam ışığı, hayatın temel taşları olan bütün annelerin Anneler Günü’nü en kalbi duygularımızla kutluyoruz” dedi.

 

HAYATIN HER ALANINDALAR

MÜSİAD olarak “Annelerimizin iş hayatındaki sorunlarına çözümler aradık ve Kadın istihdamını artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Anneler hem bir kadın olarak toplum hayatının yükünü omuzlayan bir emekçi, hem de toplumun değerlerini öğreten, iyi bir insan olarak yetiştiren ve her davranışıyla çocuklarına iyi bir örnek olan bir eğitimcidir. Annelerin yaşadığı sorunlar, kadınların ve toplumun sorunlarından soyutlanamaz. Annelerin yaşadığı ekonomik ve toplumsal sorunlar, geleceğimizi tehdit altında bırakacağından, tüm gücümüzle annelerin sorunlarını ortadan kaldırmaya çalışıyor ve bu vicdani sorumlulukla hareket ediyoruz. ‘’ ifadelerine yer verdi.Haber:Şahin Karakoç

 

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV