banner35
23 Haziran 2017 Cuma

Güler misin ağlar mısın!

TEMAD’da görev dağılımı

TEMAD Kırıkkale Şube Başkanlığı yönetim kurulu olağanüstü toplanarak seçim yaptı.

16 Mayıs 2017 Salı 19:48
Bu haber 159 kez okundu
 TEMAD’da görev dağılımı

Erdoğan yeniden

Divan Başkanlığını kurucu başkan Coşkun Koçak’ın yaptığı seçimde Kırıkkale Şube Başkanlığına yeniden Yusuf Erdoğan seçildi. Yeni yönetim kadrosu ise eski yöneticilerin bir kısmı değişerek yeniden belirlendi.  Seçime çok sayıda Emekli Astsubay katıldı. Seçim öncesi yapılan yoklamada ekseri çoğunluğun sağladığı görüldü ve Başkan Yusuf Erdoğan tarafından geçmiş iki yılın faaliyet ve bilanço anlamında değerlendirilmesi yapıldı.

Üye sayımız arttı

TEMAD Kırıkkale il başkanlığı seçiminde faaliyet raporunu sunan Başkan Yusuf Erdoğa, “Geçmiş dönemde üye sayılarımız artırmak için çok sayıda emekli meslektaşlarımız ile irtibatımız oldu. İlimizde ikamet eden emekli arkadaşlarımıza ulaştık ve kendilerine üyelik teklifinde bulunduk. Neredeyse tamamına yakını bu teklife olumlu bakarak üye oldu. Üye sayımızı gerek emekli ve gerekse muvazzaf hizmetlerini sürdüren meslektaşlarımız ile artırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu arada kadınlar kolu ile meslektaş eşlerinin bir araya gelmesini sağladık. Her ay mutat şekilde kadınlar kolu toplandı ve bizlere yardımcı oldu. Bu anlamda kadınlar kolunun tüm üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Bu hizmeti yaparken bana her türlü desteği veren yönetim kurulu üyelerine huzurunuzda teşekkürü borç bilirim. Bizler gönüllülük esasına göre hizmet veren insanlarız. Maddi bir çıkar ve güç amacı gütmediğimiz için bu derneğe üye olan her bir arkadaşımız bizim için ayrı bir değer ve ayrı bir özelliğe sahiptir.” Şeklinde konuştu.

Önceliğimiz devlet millet

Erdoğan, “TEMAD genel merkezi ulusal bazda meslektaşlarımızın sorunlarını çeşitli platformlarda dile getirirken bizlerde yerel bazda ulaşabildiğimiz her yetkiliye ulaşarak meramımızı izah ettik. Tüm bunları yaparken ulusal çıkarlarımızı, laik demokratik geleceğimizi, Ulu önder Atatürk’ün çizdiği çağdaş geleceğimizi devlet millet bayrak üçlüsünü hedef belirledik.  Bizler dün olduğu gibi bugünde vatan için can vermeye hazırız” sekilinde konuştu. Yapılan seçim ile yeni yönetim belirlendi ve göreve başladı. Genel kurula katılanlara çeşitli ikramların sunulduğu gözlendi.

Yeni seçilen yönetim üyeleri

Yusuf Erdoğan        Başkan

Musa Karataş, Raşit Arslan. Latif Üner. Mehmet Göl. Yüksel doğan, Mustafa Alan

İlhan Kartal, Mustafa Kadan

Denetleme Kurulu

Erdoğan Koçer        Başkan

Cemil Yımaz. Faruk Yeşilyurt

Denetim Kurulu

Fazlı Güventürk                  Başkan

İbrahim Gürses

Tahsin Acun

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 22 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV