banner35
26 Haziran 2017 Pazartesi

Başkan Sungur’dan Birlik ve Beraberlik İftarı

Yıldırımlardan Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Yemeği

Yıldırımlar Dinlenme Tesisleri tarafından şehit aileleri ile gazilere iftar yemeği verdi.

20 Haziran 2017 Salı 19:26
Bu haber 110 kez okundu
 Yıldırımlardan Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Yemeği

Kuran-ı kerim okundu

Kırıkkale-Ankara yolu üzerinde bulunan Yıldırımlar Dinlenme Tesisleri her yıl düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde şehit aileleri ile gazileri ağırladı. İftar yemeğine Yıldırımlar Dinlenme Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanları Halis Kahraman ve Tuncay Karaoğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Rifat Öcal ve tüm üyeleri, Yahşihan İlçe Müftüsü Muharrem Evcimen, şirket ortağı Kazım Karaoğlu, Şirket Genel Müdürü Serdar Cumda, Şirket Finans Müdürü Rıza Boyraz katıldı. İftar öncesinde Yahşihan İlçe Müftüsü Muharrem Evirgen şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okudu.

Yıldırımlardan örnek davranış

Yıldırımlar Tesisleri Genel Müdürü Serdar Cumda yaptığı açıklamada, “Yıldırımlar tesisimiz Kırıkkale’ye ve Ankara samsun yol güzergâhlarından yolculuk eden tün vatandaşlarımıza hizmet vermekte. Bundan öncede gerçekleşmiş olan iftar programlarına bu yılda Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi Başkanı Rifat Öcal Beyi arayarak iftar programımıza davet ettik. Davete icap edecek 235 konuğumuz için 5 otobüs kiralayıp tesisimize getirdik. Davetimize icap ettikleri için teşekkür ediyoruz. Şehit ailesi ve yakınları ve gazilerimizle uzun sohbet etme imkanı da bulmuş olduk. Ailelerle devamlı irtibat kurmayı düşünüyoruz.”dedi.

Türk milleti askerini vatanını milletini birbirini seven millettir.

Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Rifat Öcal da yaptığı açıklamada: “Yıldırımlar Dinlenme Tesisleri Tarafından Şehit Aileleri ile Gazilere iftar yemeği davetinde bulunan Yıldırımlar tesisler Yönetim Kurulu Başkanları Halis Kahraman, Tuncay Karaoğlu, Şirket ortağı Kazım Karaoğlu ve Genel Müdürü Serdar Cumda ile Rıza Boyraz‘a teşekkür ediyoruz. Ramazan dolaysıyla biz şehit ailelerine Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de her gün yapılan iftar davetlerine katılmaktan mutluluk duyduk. Kurum ve kuruluşların halkımızın yoğun ilgisi acılarımızı hafifletiyor. Türk milleti askerini vatanını milletini birbirini seven millettir. Bizi davet eden Yıldırımlar Tesislerine şahsım ve tüm üyelerim adına teşekkür ederim.”dedi. İftar sonrası ramazan şerbeti, çaylar ve kahve ikramının ardından aileler özel araçlarla evlerine kadar ulaştırıldı. 

Haber-Foto:Adem Dölek 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV