banner35
23 Haziran 2017 Cuma

Güler misin ağlar mısın!

ABC’nin TEOG gururu

Eğitim alanında başarının adresi olan ABC Eğitim Kurumları, TEOG sınavında da başarılı sonuçlara ulaştı. ABC Eğitim Kurumlarının 12 öğrencisi, TEOG-2’de bütün sorulara doğru cevap verdi.

06 Haziran 2017 Salı 22:10
Bu haber 142 kez okundu
ABC’nin TEOG gururu

NİTELİKLİ KADRO VE EKİP ÇALIŞMASI

ABC Eğitim Kurumlarının 12 öğrencisi, TEOG-2’de bütün sorulara doğru cevap vermesinin ardından, akademik başarının sırrını, ‘Nitelikli kadro ve ekip çalışması’ olarak açıklayan ABC Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Harun Güleç, “Bu gurur hepimizin. Bu başarı; öğretmen, öğrenci ve velilerin ortak çalışması ile gerçekleşmiştir. Tüm çalışma arkadaşlarıma, öğretmenlere, öğrencilere ve velilere teşekkür ederim” dedi.
İLİMİZ VE ÜLKEMİZ ADINA BÜYÜK BAŞARI 
ABC Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Harun Güleç “Toplamda 56 öğrencimizden, 12 öğrencimizin tam puan aldığı 11 öğrencimizin 1 yanlışı, 7 öğrencimizin de 2 yanlışı var. Alınan bu sonuçlar ilimiz adına büyük bir başarı. Tüm öğretmenlerimizin niteliğini Türkiye standardının üstüne çıkartıyoruz. Öğretmenlerimiz akademik donanımlarıyla eylem araştırması yaparak öğrencilerimizi tam donanımlı sınıflarda uygulayarak, deneyerek öğrencilerimizle eğitimin tadına varmaktadırlar” ifadelerini kullandı.

“DE BAŞARIMIZIN OLMAZSA OLMAZLARI”
Eğitim standartlarını üst noktalara çekmenin ve dünya standartlarına taşımanın ilk koşulu kaliteli öğretmenlerdir diyen Güleç, başarının ortağı velileri ise asla ihmal etmediklerini belirtti. Bunun için veli eğitimlerini gerçekleştirdiklerini, veliyi eğitime dahil ettiklerini, eğitimin evde de devam ettiğini bilerek veliye de tıpkı bir öğrenci gibi rehberlik verildiğini vurguladı. Haber-Foto:Haber Merkezi 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 22 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV