banner35
27 Haziran 2017 Salı

Başkan Sungur’dan Birlik ve Beraberlik İftarı

Rengârenk karma sergi büyüledi

Final Temel Lisesi öğrencilerinin ders yılı başından beri el emeği ve göz nuru vererek yapmış oldukları rengarenk karma resim sergisi okulun salonunda kalabalık bir davetlinin katılımı ile açıldı.

04 Nisan 2017 Salı 21:46
Bu haber 281 kez okundu
Rengârenk karma sergi büyüledi

El emeği göz nuru eserler görücüye çıktı

100’ü eserin yer aldığı resim sergisinin içinde yağlı boya, kara kalem, sulu boya akrilik ve ahşap boyadan yapılmış çalışmalar yer alıyor. Resim Öğretmeni Neslihan Eryılmaz Işık, “Öğretim yılı başından beri öğrencilerimizin emek vererek ortaya çıkardıkları sergi son derece beğeni toplamasından mutluluk duydum. Önümüzdeki günlerde sergimizi daha da geliştirerek yılsonunda okulumuz daha iyi temsil edeceğimize inancım sonsuz” dedi.

Her resim ayrı bir mesaj veriyor

Kalabalık bir davetli tarafından gezilen sergide Final Temel Lisesi Müdürü Şamil Emre Gökçe, “Bu sergiye emeği geçen öğretmenlerimizi ve öğrencileri kutluyorum. İnşallah bu sergi ile ilgili daha güzel planlarımız var. Bundan sonra da daha güzel çalışmalara imza atacağımıza sonuna kadar inanıyorum. Ben sosyal mesaj verilen olaylarda çok mutlu oluyorum. Buradaki her bir resim ile her bir öğrencinin resimlerde dışa vurmuşluğu var. Bu tür şeylerin özellikle akademik başarıdan daha önemli olduğunu düşünüyorum belli yaş gruplarında bu yüzden de öğretmen arkadaşımın iç dünyasının dışa vurmasında bir nebze olsun yardımcı olması tabii ki beni kurum müdürü olarak çok mutlu ediyor. İnşallah daha güzel projelerle, daha güzel yerlerde, daha güzel mekânlarda bir şeyler yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.

 

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV