banner36
22 Temmuz 2017 Cumartesi

Şehir parkı son aşamada

Üniversite akademisyen alacak

Kırıkkale Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Ahi Evran Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladıkları ilanlarla toplamda 61 akademik personel alımı yapacaklarını duyurdu.

30 Haziran 2017 Cuma 19:38
Bu haber 129 kez okundu
 Üniversite akademisyen alacak

ÖNEMLİ BİR ROL OYNUYOR

Geçtiğimiz gün başlayan başvurular için 15 günlük müracaat süreleri mevcut.  Üniversiteler kadrolarını güçlendirmek adına yeni isimlere istihdam alanı sağlıyor. Bunun için de Devlet Personel Başkanlığı önemli bir rol oynuyor. Kurumda her gün yeni ilanlar yayına alınıyor ve tüm şartlar ilan ediliyor.

KIRIKKALE VE DİĞERLERİ

Türkiye'deki en önemli eğitim kurumlarından Kırıkkale Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Ahi Evran Üniversitesi de akademik personel alımı yapacağını ve başvuru şartlarıyla tarihlerini açıkladı. Kontenjanlar Kırıkkale Üniversitesi 16 Akademik Personel, Hacettepe Üniversitesi 40 Akademik Personel Ahi Evran Üniversitesi 5 Akademik Personel Personelin derecesi Profesör  1. Derece Yardımcı Doçent 1. Derece Yardımcı Doçent - 4. Derece Yardımcı Doçent - 3. Derece Tarihler 28 Haziran'da başlayan başvurular ilan tarihinin üzerinden 15 gün geçmesinin ardından son bulacak. Haber-Foto: Haber Merkezi

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 22 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 21 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV