banner36
27 Temmuz 2017 Perşembe

Otopark ve baks geçit çalışmaları hızlanıyor

Yılsonu defilesinde mankenleri aratmadılar

Yenimahalle Şehit Ali Tonga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, eğitim- öğretim yılı boyunca öğrendiklerini çıktıkları okul salonunda büyük bir özenle sergilerken, izleyenlerden büyük alkış aldılar. Öğrencilerin bölüm tanıtımı etkinliği büyük ilgi görürken, ay-yıldızlı giysili gösterileri ayakta alkışlandı.

18 Mayıs 2017 Perşembe 19:49
Bu haber 198 kez okundu
 Yılsonu defilesinde mankenleri aratmadılar

İstemediği bölümler için öğrencilerimizi zorlamayın

Öğrenci velilerinin de büyük ilgi gösterdiği etkinlikte bir konuşma yapan okul müdürü Hatice Özdemir, "Okul idaresi olarak alan tanıtımı gününe gösterilen ilgi beni son derece memnun etti. Biliyorsunuz burası Kız Meslek Lisesi ve geleceğimizin anneleri buradalar. Geleceğimizi yapılandıracak kızlarımız burada. Kızlarımızın eğitimi her şeyden çok daha önemli. Çocuklarımız, birer meslek sahibi olmaları konusunda yeteneklerine göre bölümleri seçerken sizlerin de destek vermesi gerekir. Veliler, çevreden duydukları ile çocuklarına bölüm seçtiriyorlar. Lütfen istemediği bölümler için öğrencilerimizi zorlamayın" dedi.

Giyim defilesi büyük sükse yaptı

Etkinlik kapsamında Kız Meslek Lisesi, öğrencileri Halk Oyunları, folklor gösterisi, Çocuk Gelişimi öğrencilerinin Müzikli Dramatizosyon, Yiyecek ve  İçecek Hizmetleri bölümünden Aşçı andı, Güzellik ve Saç Bakımı Bölümünden saç şov, Çocuk Gelişimi Bölümünden köylü kızı skeci, Giyim ve Üretim Bölümünden yaka tasarım yarışması, Çocuk Gelişimi Bölümünden müzikli Dramatizasyon, Giyim ve Üretim Bölümünden giyim defilesi büyük bir dikkatle izlendi.

Saç modelleriyle dikkat çektiler

Genç kızların değişik saç modelleri gösterisi ilgiyle izlenirken, giyim bölümü öğrencilerinin renkli gösterileri ilgiyle izlenirken, ay-yıldızlı giysisi ile büyük dikkat çeken ve ayakta alkışlanan Buket Okatan duygularını dile getirirken, "Böyle bir giysi herkese nasip olmaz. Duygulanmamak içten bile değil. Bu anı uzun yılar unutmayacağım. Etkinliğimizi izlemeye gelenlerin beni ve arkadaşlarımızı ayakta alkışlamaları ayrı bir mutluluk verici" dedi.Haber-Foto:Haber Merkezi

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 27 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 26 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV