banner35
27 Haziran 2017 Salı

Allah ağzımızın tadını bozmasın

Esnafların sorunları masaya yatırılacak

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan Kırıkkale’ye gelerek esnaf oda başkanları toplantısına katıldı. Erkan yakın zaman da esnafların sorunlarının masaya yatırılacağı geniş çapta bir toplantının yapılacağını söyledi.

25 Mayıs 2017 Perşembe 20:18
Bu haber 134 kez okundu
 Esnafların sorunları masaya yatırılacak

Oda başkanları toplantısı düzenlendi

Genel Müdür Necmettin Erkan Ticaret İl Müdürü Seyfettin Çetiner’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. Erkan, müdürlükteki çalışmaları yerinde inceledi ve her türlü proje çalışmasına destek vereceğini ifade etti. Erkan sonrasında esnaf oda başkanları toplantısına katıldı. Toplantıda Ticaret İl Müdürü Seyfettin Çetiner Esnaf ve Sanatkârla ilgili şube kurduklarını, tüm oda başkalarını ziyaret ederek yerinde sorunlarını dinlediklerini ifade etti. Esnaf ve Sanatkârların mevzuatıyla ilgili bilgilendirme çalışmaları yaptıklarını, bu çalışmalara devam edileceğini ve önümüzdeki aylarda esnaf ve sanatkarlarla ilgili büyük bir toplantının yapılacağını söyledi.

Yeni projeler için çalışıyoruz

Kırıkkale Esnaf Sanatkarlar Oda Başkanı Süleyman Köstekli yaptığı konuşmada Kırıkkale’nin İş -Kur Yönetiminde ve Konfederasyonda temsil edildiğini, her zaman odaların, esnafın yanında olduğunu, Ticaret İl Müdürlüğü ile ortak yeni projeler geliştireceklerini bunun için çalıştıklarını ifade etti.

Oda Başkanları sorunlarını anlattı

Tüm oda başkanları tek tek kendilerini tanıtarak söz aldılar. Genel Müdür Necmettin Erkan sorunlarını ilettiler. Genel Müdür Necmettin Erkan sorunlarını not ederek ilgileneceğini meselelere çözüm bulacağını söyledi.

Esnafların sorunları masaya yatırılacak

Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürü hemşerimiz Necmettin Erkan yaptığı konuşmada Kırıkkale’yi yakından tanıdığını, liseyi burada okuduğunu, akrabalarının bulunduğunu, bu il için her ne yapılacaksa, hangi proje üretilecekse bunlara destek olmanın, omuz vermenin kendi görevi olduğunu, önümüzdeki aylarda Bakanlık olarak Valilikle birlikte Kırıkkale’de Esnaf ve Sanatkarların sorunlarını masaya yatıran büyük bir toplantı planladıklarını,  tüm paydaşları bir masada toplayarak toplantı yapacaklarını ifade etti. Erkan ayrıca esnafa sunulan desteklerden de bahsetti.Haber-Foto:Adem Dölek

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV