banner35
26 Haziran 2017 Pazartesi

Başkan Sungur’dan Birlik ve Beraberlik İftarı

Sağlık ocakları yenileniyor

Sağlık İl Müdürlüğü sağlık ocakları tadilattan geçirildi. Yeni görünüme kavuşan aile sağlığı merkezleri, yeni görüntüsüyle göz dolduruyor.

18 Haziran 2017 Pazar 17:03
Bu haber 114 kez okundu
 Sağlık ocakları yenileniyor

İKİ AY İÇİNDE TAMAMLANACAK

İl Sağlık Müdürü Feramiş Ender Güngüneş, sağlık alanında ki çalışmaların artırılması projesi kapsamında yıpranmış sağlık ocaklarının tadilat yapıldığını söyledi. Gündoğdu Aile Sağlığı Merkezi’nde tadilat çalışmalarının sürdürüldüğünü belirten Güngüneş, 2 ay içinde tamamlanacağı müjdesini verdi. 

DAHA İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Kırıkkale´de sağlık alanında yapılan çalışmalar göz dolduruyor. Bu kapsamda sert geçen kış aylarında hasar gören sağlık binalarının tadilat çalışmaları hız kazandı. Herkese eşit oranda sağlık anlayışıyla yola çıkan İl Sağlık Müdürü Feramiş Ender Güngüneş, Gündoğdu’da ki Aile Sağlığı Merkezi’nin tadilat çalışmalarını başladığını ve binanın eskisinden daha iyi olması için çalıştıklarını söyledi. 

GEREKEN HİZMETİ VERİYORUZ

Güngüneş, Kırıkkale Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak kaliteli sağlık hizmetlerinin sunulması yanında aynı zamanda sağlık tesislerinin de yeniden yapılması ve tamir anlamında gereken hizmetleri vermeye çalıştıklarını bildirdi. Güngüneş konuşmasının devamında, “Bu kapsamda ilimizin Gündoğdu’da kış sonrasında nispeten tadilata ihtiyaç duyduğunu tespit ettiğimiz Gündoğdu Aile Sağlığı Merkezinin gerçekleştiriyoruz.” 

İHTİYAÇLARI KARŞILANIYOR

“Burada çalışan arkadaşlarımızı ziyaret ederek yapılan çalışmaları beraber değerlendirdik. Eski ve yeni durumu değerlendirdiğimizde ortaya gerçekten Gündoğdu halkına yakışır bir yapı çıktığını göreceğiz. Daha sağlıklı bir Kırıkkale için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu konuda yapacağımız çalışmalarla kentin sağlık alanında ki ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda sağlık merkezlerimiz bölgenin ihtiyacını karşılayabilecek bir şekilde yapılıyor” dedi. Güngüneş, Eski SGK hastanesinin yıkımının devam ettiğini ve bu konuda da önemli adımlar atıldığı kaydetti. Haber-Foto:Mehmet Sungur

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV