banner36
27 Temmuz 2017 Perşembe

Otopark ve baks geçit çalışmaları hızlanıyor

Tarım ve hayvancılığın kalbi Kırıkkale’de atacak

Tarım ve hayvancılığın kalbinin atacağı Kırıkkale II. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı 4 – 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Cumartesi kapalı pazar alanında gerçekleştirilecek.

02 Mayıs 2017 Salı 19:05
Bu haber 278 kez okundu
Tarım ve hayvancılığın kalbi Kırıkkale’de atacak

II. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı
Kırıkkale Tarım 2017
  II. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı, ART FUAR ORG. tarafından Ticaret ve Sanayi Odası Birliği işbirliği ile Kırıkkale Valiliği, Kırıkkale Belediyesi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Ticaret Borsası, Ziraat Odası , Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, Kırmızı Et Üreticileri Birliği  ve KOSGEB’in destekleri alınarak 4 – 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Cumartesi kapalı pazar alanında gerçekleştirilecek.

2016’da 72 bin ziyaretçi

2016 yılında,  75 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile cumartesi pazar alanın da düzenlenen ve konusunda bölgenin en büyük ve en önemli buluşması noktası olan Kırıkkale Tarım Fuarı, 42 bin ziyaretçiyi bir araya getirdi.  
 
Türk tarım sektörünün gövde gösterisi 
Tarımsal mekanizasyon anlamında tüm teknolojik yeniliklerin görücüye çıkacağı Fuar süresince, traktörden biçerdöverlere, tarımsal mekanizasyon lansmanlarına ev sahipliği yapılacak. Yurtiçinden ziraat odalarımız, tarım il ve ilçe müdürlükleri, Kooperatifleri ve Panko birlik destek ve işbirlikleri ile  gerçekleştirilen heyet organizasyonları ile  Kırıkkale, üretici ve çiftçilerin buluşma noktası olacak.
 
Şehir Kırıkkale Tarım Fuarı’nı bekliyor…

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı, Kırıkkale Tarım Fuarı sadece bizlerin değil şehrimizin de en önemli etkinliklerinden biri haline gelmiştir. Şehrimizin sosyo - ekonomik hayatına büyük katkıları olan Fuarımız ile bu yılda fuar haftasında tüm otellerimizin ,alışveriş merkezlerimizin ve restoranlarımızın Kırıkkale Tarım Fuar için extra bir hazırlık yaptıklarını görüyoruz.  Kırıkkale, Tarım Fuarı vesilesi ile ilimize gelen ziyaretçileri 4 gün boyunca en iyi şekilde ağırlayacaktır.”dedi.
 
Hedef 50 binin üzerinde ziyaretçi
 
Türk tarım sektörünün gururu ve şehrin beklenen buluşması olan Kırıkkale Tarım Fuarı ile 2017 yılında 50.000’nin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Kırıkkale Tarım Fuarı, 04 – 05 – 06 Mayıs 2017 tarihleri arasında 10.00 - 17.00, 7 Mayıs 2017 günü ise 10.00-14.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 
Haber-Foto:Mehmet Ali Soyer

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 27 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 26 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV