banner36
22 Temmuz 2017 Cumartesi

Şehir parkı son aşamada

15 Temmuz yıllarca hatırlanacak

Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının yıllarca hatkırlanacağını ve darbeye karşı duran milletin zaferinin unutulmayacağını söyledi. Kent genelinde 15 Temmuz programlarının yapılacağını belirten Haktankaçmaz, bu konuda çalışmaların sürdürüldüğünü kaydetti.

09 Temmuz 2017 Pazar 17:33
Bu haber 151 kez okundu
 15 Temmuz yıllarca hatırlanacak

PROGRAM AÇIKLANDI
Tüm Türkiye’de olduğu gibi Kırıkkale’de de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri düzenlenecek. Planlanan etkinliğin düzenlenmesi için kent genelinde bulunan il müdürleriyle bir araya gelen Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz, hain darbe girişiminin asla unutulmayacağını ve yıllarca milletin zaferi olarak anılacağını kaydetti. Kırıkkale’de yapılacak olan program ise şu şekilde. 11 Temmuz Salı günü saat 11.00’da şehitlik ziyareti yapılacak. 12.00’da ise Cumhuriyet Meydanı’nda fotoğraf sergisi açılacak. 12 Temmuz Çarşamba günü saat 12.00’da Nur Cami’nde şehitlerin anısına mevlit okutulacak. Saat 14.00’da şehitlerin aileleri ziyaret edilecek.
VATANDAŞLARI DAVET ETTİ
13 Temmuz Perşembe günü saat 10.30’da Müftülük Konferans Salonu’nda ‘Bir ihanetin anatomisi 15 Temmuz’ adında konferans verilecek.14 Temmuz Cuma günü Saat 12.00’da Nur Cami’nde Kuran-ı Kerim tilaveti ve hatim duası programı yapılacak. Akşam 18.00’da ise Polisevi’nde şehit ailelerinin de katılacağı yemek verilecek.15 Temmuz Cumartesi günü ise saat 11.00’da İl Kültür Merkezi’nde Anma Programı düzenlenecek. Saat 21.00’da ise Cumhuriyet Meydanı’nda ‘Demokrasi yürüyüşü venöbeti gerçekleştirilecek. Vali Haktankaçmaz, düzenlenecek olan programlara Kırıkkale halkını davet ederek, hain darbe girişimi sırasında vatandaşların dik durduğunu ve anma etkinliklerinde de yanında olmalarını istediklerini kaydetti.

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 22 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 21 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV