banner36
27 Temmuz 2017 Perşembe

Otopark ve baks geçit çalışmaları hızlanıyor

Doğada Hukuk Kampı

Kırıkkale’nin önde gelen STK’larından HUDER ile Kırıkkale Üniversite Hudar Organizasyonu Huder Doğada Hukuk Kampını gerçekleştirdi. Programa gerek Kırıkkale Üniversitesi gerekse de hukukçular yoğun talep gösterdi. Programa Huder Genel Başkan Yardımcısı SGK 1. Hukuk Müşaviri İbrahim GÜL, Vali yardımcıları Dr. Ayhan ÖZKAN ve Adnan KAYIK, Kırıkkale Baro Başkanı Av. Erol Çakir, Av. Mehmet Yılmazer, Kırıkkale üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Aziz Serkan ARSLAN katılım gerçekleştirdi. Hukukun üstünlüğü ve gelecek nesillerin bu noktada doğru adım atmaları için yapılması gereken çalışmalar anlatıldı.

15 Mayıs 2017 Pazartesi 20:15
Bu haber 180 kez okundu
Doğada Hukuk Kampı

BİLGİLERİNİ VE TECRÜBELERİNİ AKTARDILAR

Program HUDER ve Kırıkkale Üniversite Huder Organizasyonu tarafından üniversite döneminde geleceğe yönelik planlamaların yapılması ve mesleki tecrübelerin aktarılması amacıyla düzenlenmiş, Program yöremizde bulunan Karaahmetli Tabiat parkında kamp ve çadır etkinlikleri ile eğlenceli ve eğitici bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Programda konuşmacı olarak bulunan Huder Genel Başkan Yardımcısı SGK 1. Hukuk Müşaviri İbrahim Gül, üniversitelerin hukuk eğitimi ve mezuniyet sonrasında dikkat edilmesi gereken kriterler üzerinde durdu ve dil eğitiminin olmazsa olmazlar arasında yer aldığını vurguladı.  Ankara Barosu Avukatlarından Mehmet Yılmazer’de Enerji Hukuku konusunda yer alan Uluslararası çalışmalar ve Türkiye’de bu konuda yapılan çalışmalar üzerinde hukukçulara bilgilerini ve tecrübelerini aktardı.

ÖZTÜRK VE  EROL’A TEŞEKKÜR

Kırıkkale Baro Başkanı Erol Çakır ve Av. Mustafa Arslan organizasyonda genç hukukçu meslektaşları  gelecekte karşılarına çıkacak engellerin neler olduğu ve mesleğin saygınlığı ve geleceği konularında tecrübelerini aktardı.  Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Aziz Serkan Arslan ise programda öğrencileri ile üniversite derslikleri dışında da bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu aktardı ve hukuk eğitiminin yanı sıra mesleki anlamda kendilerini geliştirmeleri için dil eğitiminin önemini hatırlattı ve gelecekte yapmak istedikleri meslekler noktasında hazırlık yapmaları yönünde genç hukukçulara değerli bilgiler verdi.  HUDER Genel Başkanı Av. Hüseyin Kaya’ya, HUDER Kırıkkale Teşkilatı Av. Ömer Öztürk ve Av. Yunus Erol’a, Kırıkkale Üniversite Huder Organizasyonu başkanı Ömer Cihat Atilla’ya bu başarılı çalışması dolayısıyla tebrik eder, çalışma alanlarında öncü bir STK olduğu için teşekkür etti.Haber-Foto: Haber Merkezi 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 27 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 26 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV