banner36
22 Temmuz 2017 Cumartesi

Şehir parkı son aşamada

Gazilerimiz baş tacımız

Bahşılı Kaymakamı Zikri Şahin, vatanın bütünlüğü için gazilik mertebesine ulaşanlara teşekkür ettiğini belirterek, bu ülkenin savunmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.

11 Temmuz 2017 Salı 19:42
Bu haber 127 kez okundu
Gazilerimiz baş tacımız

BUGÜNLERİ ONLARA BORÇLUYUZ 

Bahşili Kaymakamı Zikri Şahin, ilçede ikamet eden gazileri ziyaret etti. Kaymakam Şahin, Hüseyin Onbaşı Mahallesi´nde ikamet eden Kıbrıs gazisi Cemil Yazıcı ve gazi Mehmet Arslan´ı evlerine giderek gazilerin istek ve taleplerini dinledi.  Ziyaret sonrası açıklama yapan Şahin, bu vatan için canlarını ortaya koyan gazileri ziyaret ettiklerini, istek ve taleplerini dinleyerek yardımcı olmak için çalıştıklarını söyledi.

GAZİLERİMİZ BİZLERİN BAŞININ TACIDIR

Gazilerin kendileri için baş tacı olduğunu vurgulayan Şahin, "Gazilerimizin ihtiyaçlarının olup olmadığını, sağlık durumlarını sorduk. İhtiyaçları halinde bizlerin kapıları sonuna kadar açık. Gazilerimiz bizlerin gurur kaynağı. Sizler bizler için çok önemlisiniz. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bir isteğiniz veya bizden bir talebiniz olursa Kaymakamlığa gelebilirsiniz. Kapımız ve yüreğimiz sizin gibi kahramanlara sonuna kadar açıktır” dedi.

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 22 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 21 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV