banner35
27 Haziran 2017 Salı

Başkan Sungur’dan Birlik ve Beraberlik İftarı

Karakeçili'de asfaltlama çalışmaları yapılamıyor

Karakeçili ilçesinde yol genişletme çalışmalarında yol ortasında kalan elektrik direkleri nedeniyle asfaltlama çalışması yapılamıyor.

18 Mayıs 2017 Perşembe 19:54
Bu haber 160 kez okundu
 Karakeçili'de asfaltlama çalışmaları yapılamıyor

Görüşmelerde bir sonuç alamadık

İlçenin Ankara ve Kırıkkale bağlantılarını sağlayan Şehit Volkan Pilavcı ile Vilayet caddelerinde belediye tarafından yol genişletme çalışmaları yapıldı. Yolların genişletilmesiyle elektrik direkleri yol ortasında kaldı. Belediye Başkanı Hüseyin Özçelik, yaptığı açıklamada, ilçenin gelişip güzelleşmesi için çalışmalarına büyük bir özveriyle devam ettiklerini söyledi. İlçenin temel sorunları olan su ve kanalizasyon çalışmalarını yeni döşemiş oldukları hatlarla çözümü kavuşturduklarını anlatan Özçelik, şöyle konuştu: "Vatandaşlarımız yaklaşık bir yıldır yollardan dolayı sıkındı çekti ama her hizmetin bir bedeli oluyor. İlçemizin ana caddelerindeki yolları vatandaşlarla anlaşarak onları mağdur etmeden genişlettik. İlçeye yakışır bir cadde oluşturduk. Bu yolları asfaltlayarak vatandaşlarımızı sıkıntıdan kurtarmak istiyoruz ama yol genişlemesinden dolayı yol ortasında kalan elektrik direklerinin alınması için elektrik dağıtım şirketi ile yaptığımız görüşmelerde bir sonuç alamadık.

Elektrik şirketi sorumlu olacak

Elektrik direklerinin yol ortasından alınmamasından dolayı oluşacak bir kazadan elektrik şirketi sorumlu olacaktır. Biz bütün girişimlerimizi sürdürüyoruz. Sorun çözüldüğünde asfaltlama çalışmalarına başlayacağız."

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV