banner35
27 Haziran 2017 Salı

Allah ağzımızın tadını bozmasın

Keskin’de TOKİ Konutları yükseliyor

Keskin Kaymakamı Muammer Köken, Belediye Başkanı Dede Yıldırım ile birlikte, ilçe de yapımı devam eden TOKİ Konutlarının inşaat alınana giderek inceleme yaptılar. TOKİ mühendislerinden inşaat hakkında bilgiler aldılar.

24 Mayıs 2017 Çarşamba 20:34
Bu haber 127 kez okundu
 Keskin’de TOKİ Konutları yükseliyor

 126 konut yapılıyor

TOKİ  ve Keskin Belediyesi tarafından  2+1 ve 3+1 gibi  farklı planlarda  tasarlanan 126 konut 1 cami  1 iş yeri merkezi  ve bir çocuk parkı  olmak üzere  yapılan konutların 22 Eylül 2017 tarihinde hak sahiplerine verilmesinin planlanmakta olduğunu söyleyen Başkan Yıldırım; İlçe için TOKİ Konutlarının büyük bir proje olduğunu söyledi. Ayrıca yeni TOKİ Projeleri için vatandaştan yoğun bir talep olduğunu belirten Yıldırım bu yüzden ek TOKİ konutlarının yapılmasının planlandığını söyledi.

Keskin’de yaşam kalitesini artıracak

Kaymakam Köken;  yapılan TOKİ konutlarıyla müstakil, tadilatı zor, babadan kalma evlerde yaşayan, yıllardır kiralık evlerde oturan birçok vatandaşın ev sahibi olacağını ve özellikle dezavantajlı gruplardan yaşlılar ve engelliler için bu konutların büyük rahatlık sağlayacağını belirtti.  Köken, “TOKİ konutları ile Keskin’de yaşam kalitesinin daha da artacağına inanıyorum.”dedi.
Haber-Foto:Şahin Karakoç

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV