banner35
27 Haziran 2017 Salı

Allah ağzımızın tadını bozmasın

Kırıkkale Heyetinden ÇİM'e İnceleme

Kırıkkale Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan'ın bulunduğu heyet Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan Çocuk İzleme Merkezi'nde incelemelerde bulundu.

21 Nisan 2017 Cuma 20:25
Bu haber 184 kez okundu
 Kırıkkale Heyetinden ÇİM'e İnceleme

Çocuk İzleme Merkezinde incelemelerde bulundu

Kırıkkale Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan'ın başkanlığında Kırıkkale İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş, Kırıkkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Mustafa Boyabatlı'dan oluşan bir heyet Karabük'e gelerek Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti. Heyet burada Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kara, İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Sezgin Tiryaki ile Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Erkan Doğan ve Yrd. Doç. Dr. Murat Çakar eşliğinde Çocuk İzleme Merkezinde incelemelerde bulundu.

Sağlık alanında önemli bir eksiklik

İncelemelerinin ardından açıklamalarda bulunan Kırıkkale İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş, Kırıkkale’de Çocuk İzlem Merkezi olmayışının sağlık alanında önemli bir eksikliklerinin olduğunu söyleyerek, bu alanda Karabük'ün önemli bir çalışmaya imza attığını ve o nedenle örnek olarak Karabük'e ziyarette bulunduklarını dile getirdi. Heyet ÇİM'e yaptığı incelemelerin ardından kentten ayrıldı.

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV