banner36
27 Temmuz 2017 Perşembe

Otopark ve baks geçit çalışmaları hızlanıyor

Memur Sen´de Yalçın dönemi

Eğitim Bir-Sen ve Memur-Sen Başkanlığını yürüten Oktay Sümer´in istifa etmesinin ardından Keskin Öğretmenevi Müdürü Yaver Yalçın, Eğitim Bir Sen başkanlığına getirildi.

02 Haziran 2017 Cuma 19:31
Bu haber 176 kez okundu
 Memur Sen´de Yalçın dönemi

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Eğitim Bir-Sen ve Memur-Sen Başkanlığında yaşanılan istifanın ardından, yapılan seçim sonucunda eğitim camiasının yakından tanıdığı Keskin Öğretmenevi Müdürü olarak görev yapan Yaver Yalçın, sendikanın başkanlığına getirildi. Eğitim çalışmalarında başarılara imza atan Yalçın, hak ve hukuk mücadelesinin korunması yönünde de görev yürüteceğini ifade etti.

HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR

Yalçın, “Memur Sen ve Eğitim Bir Sen´e başkanlık ve yönetim kurlu üyeliği olmak üzere uzun yıllar emek veren değerli başkanımız Oktay Sümer, bulunduğu görevden istifa etmiştir. 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da, Milli Eğitim camiasında Eğitim Bir Sen´in yetkiyi almasından sonra zirvedeyken bu onurlu görevi arkadaşlarına teslim eden Sümer´e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.”

BÜYÜK MÜCADELE VERECEĞİZ

“Ülkemizde hak arama mücadelesinin öncülüğünü yapan ve her zaman da yapmaya devam edecek olan Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen´in yeni başkanı olarak, sendikamızı layık olduğu yeri üzerine çıkarmak için var gücümüz ile çalışacağız” dedi. Haber-Foto: Haber Merkezi

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 27 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 26 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV