banner35
27 Haziran 2017 Salı

Başkan Sungur’dan Birlik ve Beraberlik İftarı

MHP Merkez İlçe de başkan yeniden değişti!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle hazırlanan programda, Merkez İlçe Başkanı Murat Abalı koltuğunu 7. Sınıf öğrencisi İsmail Canöz’e devretti. Çeşitli yaşlardan çocukların oluşturduğu Yönetim Kurulu ile birlikte Merkez İlçe Başkanlığı görevini devralan Canöz, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

23 Nisan 2017 Pazar 17:45
Bu haber 207 kez okundu
 MHP Merkez İlçe de başkan yeniden değişti!

ATATÜRK, TÜRK ÇOCUKLARINA GÜVENEREK 23 NİSAN’I ARMAĞAN ETMİŞTİR

Devir teslim töreninde gazetecilerin sorularını cevaplandıran 13 yaşındaki İsmail Canöz, “Nasıl ki, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, Türk çocuklarına güvenerek 23 Nisan’ı armağan etmişse, bizler de başta ülkemiz ve Yüce Türk Milletinin menfaatleri, sonra da partimizin iktidara gelmesi ve daha da büyümesi için içimizdeki heyecanla ve şevkle gece gündüz demeden çalışacağız. Bu çalışmalarımızda enerjimizin ne kadar verimli olduğunu sizler de göreceksiniz” dedi.

ÇAĞDAŞ MEDENİYETLERİ YAKALAMANIN TEK YOLU ÇOCUKLARIN İYİ YETİŞTİRİLMESİNDEN GEÇER

Atatürk’ün, çocukları çok seven, onlara büyük değer ve önem bu yüzden de onlarla vakit geçirmekten büyük mutluluk duyan bir devlet adamı olduğunu belirten Canöz, “Atatürk, Cumhurbaşkanlığı sırasında da gittiği her yerde okulları mutlaka ama mutlaka ziyaret eder, çocuklarla yakından ilgilenirdi. Ülkenin gelişip yükselmesinin ve çağdaş medeniyetleri yakalamasının tek yolunun memleket çocukların en iyi şekilde yetiştirilmesinden geçtiğine inanırdı.”

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV