banner36
22 Temmuz 2017 Cumartesi

Şehir parkı son aşamada

Vatandaşımızın Gönül Rahatlığı İle Bize Ulaşması

Kırıkkale Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı’nın başlatmış olduğu halk günü etkinliği Belediye Meclis Toplantısında 157’ncisi gerçekleştirildi.

06 Temmuz 2017 Perşembe 20:13
Bu haber 129 kez okundu
 Vatandaşımızın Gönül Rahatlığı İle Bize Ulaşması

Halk günü etkinliğine Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Belediye Başkan Yardımcıları, İlgili birim müdürleri, bazı muhtarlar ve vatandaşlarımız katıldı. Etkinlikten önce gelen vatandaşlarımızın sorunları not edilerek Başkanımızın katılımıyla toplantı başladı. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, vatandaşlarımızı dinleyerek sorunlarının çözümü için talimatlar verdi. Toplantı da bulunan vatandaşlarımız Halk günü etkinliğinden memnun olduklarını belirterek düzenlenen toplantı da  tüm sorunlarını ifade edebildiklerini söyledi ve bu imkanı kendilerine sunmalarından dolayı  teşekkür etti.

Belediye Başkanı Saygılı, Halk günü etkinliğinde Kırıkkaleli hemşehrilerimizi dinleyerek  bir konuşma yaptı. Konuşmasında “Amacımız, vatandaşımızın gönül rahatlığı ile bize ulaşması. Vatandaşımızın derdini dinlemek, sıkıntısı varsa onları bire bir dinleyerek hemen çözüm bulmak. Bunları da belli bir plan, program dâhilinde vatandaşımızı Halk günü etkinliğinde yönlendirerek işinin, sıkıntısının bir an önce aşılması noktasında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarıyla ilgili de ileride aksaklık, eksiklik yapmamak adına, kayıt altına alarak, vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerin takipçisi oluyoruz. Toplantıya katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.  

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 22 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 21 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV