banner36
25 Temmuz 2017 Salı

Kurbanlık fiyatlarında ciddi artış beklenmiyor

Özel Yaşam’da lazer epilasyon başladı

Kırışıklıklar, selülitler, yağlar ve kilolardan kurtulun… Akne, kepek, saç dökülmesine son verin… İncelme, zayıflama ve daha dinç bir görünüm için Yaşam’a gelin

04 Temmuz 2017 Salı 19:48
Bu haber 115 kez okundu
 Özel Yaşam’da lazer epilasyon başladı

BÖLGESEL ZAYIFLAMA YAPILIYOR
Nokta Mevkiindeki yeni binasında sağlık hizmetini sürdüren Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi’nde yeni uygulamalar devam ediyor. Hastanenin Dermatoloji (Cildiye) Polikliniğinde hafta başından itibaren Lazer Epilasyon Radyo Frekansı (Bölgesel Zayıflama) uygulaması başladı.
YAŞAM’DA YENİ UYGULAMA
Dermatoloji Kliniği Hekimi Doç. Dr. Pınar Özuğuz hekimliğinde Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi yeni bir uygulamaya start verdi. Kırıkkale’de bir çok kişinin sıklıkla sorduğu ve uygulamasını merakla beklediği Lazer Epilasyon Radyo Frekanslı (Bölgesel Zayıflama) uygulamasına başlandığı bildirildi. Uygulama için Dermatoloji Kliniğine hastanede başvuru yapmak gerekiyor. Bu yeni uygulama konusunda bilgi veren Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Pınar Özuğuz, “Kliniğimizde bir süredir çalışmasını ve hazırlıklarını yaptığımız Lazer Epilasyon  Radyo Frekanslı tıbbi yöntemler için her şeyimiz hazır. Uygulamaları gerçekleştirecek donanımları oluşturduk. Hastalarımızı bekliyoruz” dedi.
UYGULAMA NELER İÇERİYOR?
Uygulanacak yöntem konusunda da bilgiler veren Doç. Dr. Özuğuz, “Lazer epilasyon çalışmasını yaygın olarak herkes hemen hemen biliyor. Kliniğimizde bu uygulamayı rahatlıkla gerçekleştirecek ekipmanlara ve personele sahibiz.  Bu bölgede bu alanda en iyi donanımı tesis ettik diyebiliriz. Radyo Frekans yöntemi aslında tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Yağ dokusunu ve cilt dokusunu aynı anda tedavi eden tek sistemdir. Yüz bakımında akne bakımı, cildin bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, ciltteki renk açılımlarının azaltılması, siyah noktaların azaltılması, yağ yakımı, çene altı (gıdı) bölgesinin toparlanması, tüm yüzün toparlanması, ince çizgi ve kırışıklıkların azaltılması gibi uygulamalar yapılabiliyor.
KIRIŞIKLIKLARDAN KURTULUN
Saç bölgesinde saç dökülmesinin önlenmesi, kepeğin önlenmesi, kır saçın giderilmesi için uygulanabiliyor. Vücut bakımında ise selülit, doku sıkılaşması (vücudun yeniden şekillenmesi), yağ yakımı, kabızlığın giderilmesi, lumbago (bel ağrısı tedavisi), kas ve eklem ağrılarının azaltılması, kollardaki gevşemelere müdahale, bölgesel yağ birikimlerine (kalçalar, bacaklar, karın, bel bölgesi, ince çizgiler ve kırışıklıkların yok edilmesi) müdahale, cilt sarkmalarına, doku sıkışmasına müdahale ve vücudun yeniden şekillendirilmesi, Liposuction sonrası oluşan düzensizliklere müdahale imkanı bulunuyor.


UYGULAMA NASIL YAPILIYOR?
Radyo Frekanslı yöntem aslında kontrollü zayıflama yöntemidir. Frekans uygulaması günlük hayatı olumsuz etkilememektedir. Acı vermemektedir. Tipik bir tedavi süresi 10-12 seans sürebilir. Seanslar 2-3 gün aralıklarla yapılabiliyor. Tedavi en küçük bölge örneğin yüz bölgesi için 10-15 dakika, bacaklar ve kalça için 25-30 dakika, göbek ve basenler için 20-25 dakika sürebiliyor. Neticede uygulama ile yağların erimesi, kolajenlerin çoğalması ve bağ dokusunun yenilenmesi ile incelme, zayıflama, selülitlerin yok edilmesi, toparlanma, sarkıkların giderilmesi, kırışıklıkların yok olması mümkün olabiliyor. Uygulama için Yaşam Hastanesi’ne bekliyoruz” dedi. 

Haber Merkezi

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 25 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 25 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV