banner35
27 Haziran 2017 Salı

Allah ağzımızın tadını bozmasın

Sağlık ve istihdama Özel YAŞAM katkısı

Kırıkkale’de uzun süre Tıp Merkezi olarak sağlık alanında hizmet veren, birkaç ay önce de Hastane olarak Nokta Mevkii’ndeki yeni yerinde sağlık hizmetlerini sürdüren Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi, hem şehre ve hem de bölgeye sağlık ve istihdam alanında büyük katkı sağlıyor.

03 Mayıs 2017 Çarşamba 19:54
Bu haber 237 kez okundu
Sağlık ve istihdama Özel YAŞAM katkısı

YENİ YERİNDE HİZMETTE

Kırıkkale’nin ilk özel sağlık kuruluşu olan Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi, Tıp Merkezi hüviyetinden Hastane hüviyetine geçerek sağlık hizmetlerini Nokta Mevkii’ndeki yeni binasında sürdürmeye devam ediyor. Yönetim Kurulu Başkanlığını iş adamı, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ömer Akçelik’in yürüttüğü hastane 23 güçlü hekim kadrosu ile sağlık hizmetlerinde fark yaratıyor. Tecrübeli ve uzman hekim kadrosu, donanımlı teknik ekip ve ekipmanlarla Yaşam Hastanesi yeni yerinde ilk günden bu yana büyük ilgi görmeyi sürdürüyor. 

AKÇELİK BİLGİ VERDİ

Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Akçelik uzun zamandır uğraş verdikleri hastanenin hasta kabul eder hale gelmesinden büyük gurur duyduklarını söyledi. Hastanenin açılmasında ve bugünlere gelinmesinde emeği geçenleri işaret eden Akçelik, bürokrat, sağlık ekibi, yerel idareciler, Valilik, Sağlık İl Müdürlüğü ve milletvekillerine de teşekkür ettiklerini söyledi. Akçelik, hastane ile ilgili bilgiler vererek, “Hastanemiz artık hasta kabul eder hale gelmiştir. Birkaç aydır sağlık hizmetlerini Nokta Mevkiindeki yeni binamızda sürdürüyoruz. Kırıkkalemizin yanı sıra çevre il ve ilçelere de hizmet verir kapasitede uzman hekimlerden oluşan bir kadro, yıllardır birlikte çalıştığımız deneyimli bir ekip, teknolojik tıbbi cihazlar ve 75 yatakla hizmet verecek durumdayız. Hastanemizde her türlü operasyonu gerçekleştirecek kadromuz, imkanımız ve ekipmanımız var. Bunun yanı sıra ilimiz için büyük bir iş gücü ve istihdam kapısı açmış olduk. Mutluyuz, gururluyuz, Kırıkkalemize hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi. Hastanenin Kırıkkale’ye ekonomik değer kattığını, önemli bir marka haline geldiğini de belirten Akçelik, 200 civarında da personel istihdamı ile çok ciddi bir yatırım oluşturduklarını açıkladı. 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV