29 Haziran 2017 Perşembe

Hasat dönemi yüzleri güldürdü

Yaşam Hastanesi’nden ücretsiz test

Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi, Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Ramazan Sokağında stant açarak Kırıkkalelilere bazı testler konusunda yardımcı olmaya başladı.

12 Haziran 2017 Pazartesi 19:24
Bu haber 126 kez okundu
Yaşam Hastanesi’nden ücretsiz test

Nokta Mevkiindeki yeni binasında yılbaşından bu yana sağlık hizmetlerini sürdüren Yaşam Hastanesi, Ramazan Sokağında yerini alarak Kırıkkalelilere bazı testler konusunda ücretsiz olarak hem jestte bulunuyor ve hem de yardımcı oluyor. Meydandaki etkinliklere sağlık hizmeti vererek katılan Yaşam Hastanesi’nin Ramazan boyunca ücretsiz bazı testler yapacağı bildirildi. Hastaneden görevlendirilen personeller, Ramazan Sokağında Kırıkkalelilere kan şekeri ve tansiyon ölçümü yapıyor. Her gün çok sayıda vatandaşa ölçüm gerçekleştiriliyor. Vatandaşların iftar sonrasında meydana geldiklerinde mutlaka ölçüm yaptırmaya çalıştıkları gözleniyor.
BİLGİLER VERİLİYOR
Meydanda kurulan stand belli saatlerde ölçüm yaparken, aynı zamanda hastane ve hekimlerin tanıtımı konusunda da Kırıkkalelileri bilgilendiriyor. Standa gelen bir çok kişiye hekim kadrosu, klinikler, uygulamalar, hastanenin sahip olduğu özellik ve donanımlar anlatılıyor, broşürler veriliyor. Bunların yanı sıra kimi vatandaşların da zaten hastanenin durumu, hekimler ve bazı sağlık sorunları konusunda bilgi almaya geldikleri görülüyor. Uygulamayı ve tanıtımı beğendiklerini söyleyen bir çok kişi Yaşam Hastanesi’ne teşekkürlerini iletiyorlar. Bu çalışmanın Ramazan sonuna kadar devam edeceği ve Kırıkkalelilerin ölçüm yaptırmaya beklendikleri bildirildi. Haber-Foto:Haber Merkezi 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 29 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV