banner36
27 Temmuz 2017 Perşembe

Otopark ve baks geçit çalışmaları hızlanıyor

Başarının altındaki en büyük imza onların

Referandum sonrası teşekkür ziyaretlerini sürdüren AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay, referandum sürecinde Kırıkkale’nin hemen hemen bütün noktalarında kapı kapı dolaşarak çalışmalar yapan kadın kolları teşkilatı ile bir araya geldi. Akçay, kadınların referandum sürecinde verdikleri desteklerin asla inkar edilemeyeceğini belirterek teşkilatın başarısının altındaki en büyük imzanın kadın kollarına ait olduğunu ifade etti.

21 Mayıs 2017 Pazar 17:30
Bu haber 197 kez okundu
 Başarının altındaki en büyük imza onların

DESTEKLERİ ASLA İNKAR EDİLEMEZ
16 Nisan Halk oylamasının hemen ardından teşekkür turlarına başlayan AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay, kadın kolları il teşkilatı ile bir araya geldi. Şehir merkezinde ve ilçelerde gerçekleştirdiği toplantılarda bir araya geldiği vatandaşlara referandum sürecinde verdikleri desteklerden ötürü teşekkür eden Akçay, bu kez kadın kolları ile teşekkür toplantısında bir araya geldi. Kadın Kolları il teşkilatı, ilçe teşkilatları ve mahalle teşkilatlarının katıldığı toplantıda Akçay, hem kadınlara referandum sürecinde yürüttükleri başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti hem de 21 Mayıs’ta Ankara’da gerçekleştirilecek olan genel kurulun değerlendirmesini yaptı. Kadın kollarının referandum sürecinde verdiği desteğin asla inkar edilemeyeceğini ifade eden Akçay, kadın kollarının seçimlerin gizli kahramanları olduğunu dile getirdi.
TEŞKİLATIN TEMEL TAŞLARI
Hem şehir merkezinde, hem ilçe ve köylerde akşam sabah demeden çalışmalarını yılmadan gerçekleştiren kadın kollarının referandum sürecinde gerçekleştirilen ev toplantılarında da kendisine büyük destek verdiğini ifade eden Akçay, “Kadın Kollarımız her dönemde teşkilatımızın yükünü sırtlayan gizli kahramanlarımız olarak ortaya çıkmışlardır. Referandum sürecinde de yaptıkları çalışmalarla yine teşkilatımızın yükünü sırtladılar. Referandum sürecinde Kırıkkale’de aldığımız başarının altındaki en büyük imza kadın kollarımıza aittir. Kadın kolları teşkilatımız sadece bu referandum sürecinde değil geride kalan bütün seçim dönemlerinde gayretli çalışmaları ile göz doldurmuştur. Kadınlarımız teşkilatımızın temel taşlarını oluşturmaktadır. Aynı kadın kolları teşkilatımız Ankara Arena’da gerçekleştirilecek olan genel kurulda da Kırıkkale’yi en iyi şekilde temsil edecektir” dedi.Haber-Foto:Şahin Karakoç

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 27 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 26 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV