banner35
23 Haziran 2017 Cuma

Güler misin ağlar mısın!

BU BAŞARI BÜTÜN TEŞKİLATIN

AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı Haziran Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısını gerçekleştirdi. Bir aylık teşkilat faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda İl Başkanı Mürsel Akçay, 16 Nisan referandumunun hemen ardından başladıkları teşekkür turlarının devam edeceğini belirterek “Biz Kırıkkale’den yüzde yüz evet çıkmış kabul ediyoruz. Bu başarı bütün teşkilatımızın” dedi.

11 Haziran 2017 Pazar 16:17
Bu haber 149 kez okundu
 BU BAŞARI BÜTÜN TEŞKİLATIN

AYLIK FAALİYETLER DEĞERLENDİRİLDİ

AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı aylık olağan toplantılar kapsamında gerçekleştirilen İl Danışma Meclisi Toplantılarının Haziran ayağını hafta sonunda gerçekleştirdi. Bir aylık teşkilat çalışmalarının değerlendirildiği toplantıya Milletvekili Abdullah Öztürk, Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı  Mutlu Erol Bakır, AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, Kırıkkale Belediye Meclis Başkan Vekili İsmigül Selamoğlu İlçe Belediye Başkanları, İl Teşkilatı, Kadın ve Gençlik Kolları Teşkilatları ile ilçe teşkilatları katıldı. Türkiye’deki Tüm AK Parti teşkilatlarında her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği İl Danışma Meclisi Toplantısının Kırıkkale İl Teşkilatı tarafından gerçekleştirilen bölümünde, İl Başkanı Mürsel Akçay teşkilat faaliyetlerini değerlendirirken, Kadın Kolları Başkanı Gülşen Yeşiloğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Müjdat Yurtseven teşkilat faaliyetlerini aktardı.

TEŞEKKÜR TURLARI DEVAM EDİYOR

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, teşkilat olarak bir an bile durmadıklarını belirterek AK kadrolar olarak Türkiye’nin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemesi için yoğun bir gayret içerisinde olduklarını ifade etti. Teşkilat olarak bir aylık faaliyetleri değerlendirdiklerinde yoğun bir dönem geçirdiklerini dile getiren Akçay “Teşkilat performans sisteminde il teşkilatımızın yer aldığı beşinci sıra bunun en büyük örneklerinden birisidir. Ancak teşkilat olarak Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayip Erdoğan’ın çizdiği hedefler içerisinde bu çalışmaları yeterli görmüyoruz. 16 Nisan Halk oylamasının hemen ardından başladığımız teşekkür ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Biz şu anda hem Kırıkkale’de hem de Türkiye’de referandumdan yüzde yüz evet çıkmış kabul ediyoruz. Bu başarı bütün teşkilatlarımızın” dedi.

PARTİSİNE GÖNÜLDEN BAĞLI

Kırıkkale’de sivil toplum kuruluşları ve teşkilatının bütün kademeleri ile sürekli istişare edebilen bir İl Teşkilatının görev yaptığı ifade eden Milletvekili Abddullah Öztürk “İl Başkanımız öncülüğündeki il teşkilatımız halkımızla sürekli bir kaynaşma, sivil toplum kuruluşları ile sürekli bir koordinasyon içerisinde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Ülkemizin zor günlerden geçtiği bu günlerde liderine ve partisine gönülden bağlı olan ve gayretli çalışmalarıyla partisini sahiplenen teşkilatların önemi çok fazla hissediliyor. AK Partinin geride bıraktığı 15 yıllık başarısında bu başarılı teşkilat çalışmalarının ve bu teşkilatlarda gönüllü olarak çalışan teşkilat üyelerinin özverili çalışmaları vardır. AK Parti bu teşkilatlarla daha da büyüyecek, Türkiye’de AK Parti ile daha ileriye gidecek” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE’NİN ONA İHTİYACI VAR

Danışma meclisi toplantılarının AK Partinin en fazla önemsediği ve en coşkulu geçen toplantılar olduğunu dile getiren Koordinatör Milletvekili Halil Özyolcu “AK Parti kadroları kim var denildiğinde sağına soluna yada arkasına bakmadan ben varım diyebilen insanlardan oluşmaktadır. Teşkilatlarımızın bu özverileri sayesinde AK Parti 15 yılda Türkiye’ye çağ atlattı. AK Parti siyasetinde tevazu, terbiye ve ahlak vardır. AK Parti siyasetinde lükse ve kibre itiraz vardır. AK Parti teşkilatları arasında hiçbir zaman ben meselesi yok her platformda biz meselesi vardır. Türkiye’nin AK Partiye, Cumhurbaşkanımıza ve milletinin iradesine ihtiyacı vardır. AK Parti’nin de işini ciddiyet ve disiplinle yapan teşkilatlara ihtiyacı vardır” dedi. Haber-Foto:Mehmet Sungur

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 22 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV