banner36
27 Temmuz 2017 Perşembe

Otopark ve baks geçit çalışmaları hızlanıyor

Referandumda başarılı olduk

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, son referandumda alınan yüzde 48.5 oy oranının başarı olduğunu belirterek, başkanlık seçimlerinde bu oyu artırmanın kolay olduğunu söyledi. Sistemin bir şekilde değiştirildiğini belirten Yaşar, başkanlık seçimlerinde önemli çalışmalar yapılacağını kaydetti.

02 Haziran 2017 Cuma 19:32
Bu haber 176 kez okundu
 Referandumda başarılı olduk

SİSTEM BİR ŞEKİLDE DEĞİŞTİ

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, bir dizi ziyaret kapsamında Kırıkkale´ye geldi. Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı´nda partililerle bir araya gelerek, gündemi değerlendiren Yaşar, son referandumda alınan yüzde 48.5 oy oranının zafer olmadığını ancak başarılı kabul edildiğini söyledi. Sistemin bir şekilde ülkede değiştirildiğini ve buna göre çalışma yapıldığını belirten Yaşar, başkanlık seçimlerinde partileri olarak önemli çalışmalar yapacaklarını, buna şimdiden hazır olduklarını belirterek, mevcut olan yüzde 45.5 oy oranını ve AK Parti´nin büyükşehirlerde ki oy kaybını örnek göstererek başkanlık seçimlerinin Erdoğan için kolay olmayacağını kaydetti.

BİRLİK VE BERABERLİK ÜST SEVİYEDE

İlçelerinde halkla iç içe olduklarını ve halkın istek, talep ve şikâyetlerinin hiçbir etkin köken ayırmadan çözüldüğünü belirten Yaşar, hiçbir insanı din, dil, ırk, mezhep olarak ayırmadıklarını ve bu konuda çok hassas davrandıklarını açıkladı. Halkın mutluluğu için görev yaptığını ve belediyecilik anlayışının her yerde böyle olması gerektiğini belirten Yaşar, Yenimahalle´de birlik ve beraberliğin üst seviyelerde olduğunu Türkiye´nin en gelişmiş ilçesi olduklarını hatırlatarak, bunun Türkiye geneline yayılması gerektiğini bildirdi. Felsefelerinin her yurttaş eşittir üzerine kurulu olduğunu ve bu konuda asla taviz vermediklerini belirten Yaşar, kaynakları verimli, dürüst bir şekilde kullanarak halka hizmet ettiklerini ifade etti.Haber-Foto: Haber Merkezi

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 27 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 26 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV