banner36
27 Temmuz 2017 Perşembe

Otopark ve baks geçit çalışmaları hızlanıyor

Türkiye’yi karanlığa teslim etmeyeceğiz

CHP Kırıkkale İl Başkanı Ahmet Önal, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı adalet yürüyüşüne destek verdiklerini belirterek, ülkedeki adaletin sağlanması için böyle bir yürüyüşün önemli olduğunu söyledi.

04 Temmuz 2017 Salı 19:43
Bu haber 148 kez okundu
Türkiye’yi karanlığa teslim etmeyeceğiz

ÖNAL AÇIKLAMALARDA BULUNDU

CHP Kırıkkale İl Başkanı Ahmet Önal, adalet yürüyüşü ve Melih Gökçek ve Bülent Arınç arasında yaşanan FETÖ krizi ile ilgili açıklamayarda bulundu. Adalet yürüyüşüne desteklerinin süreceğini belirten Önal, ülkeye adalet, hukuk ve demokrasi gelene kadar bu işten vazgeçmeyeceklerini söyledi. Önal konuşmasının devamında, “AKP kendi adaletini bize dayatırken biz bütün Türkiye için herkes için Adalet diyoruz. Hala anlamadılar ya da anlamak işlerine gelmiyor ama biz sonuna kadar Hak, Hukuk, Adalet demeye devam edeceğiz.”
HUKUK HAKLARIMIZI KULLANACAĞIZ
“Adaleti bulana kadar da kanundan hukuktan doğan haklarımızı kullanacağız. Türkiye’mizi karanlığa teslim etmeyeceğiz. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet yürüyüşüne destek olacağız. Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ekranlara çıkıyor ve yüksek tonla bağırıyor Bülent Arınç  resmen  Fetöcüdür’’ diyor, Bülent Arınç  çıkıyor sonra ekranlara Gökçek’i yalanlıyor ve asıl FETÖcü Gökçektir. Ankara’yı parsel, parsel FETÖcülere verdi diyor. Daha neler var biliyorum da susuyorum diyor.”
NEDEN DOKUNULMUYOR


“Şimdi bu ikisi hakkında soruşturma açan bir savcı var mı? Yok 

Yakalama kararı var mı? Yok. Bildiklerinizi anlatın mahkemeye diyen var mı?Tabi ki suç işleyenler hak ettikleri cezayı almalı ve herkes adil yargı önünde hesap vermeli. Ancak bir çırpıda binlerce kişi ihraç edilirken birbirlerine üstelik ulusal basında bu suçlamaları yönetenlere neden dokunulmaz merak ediyoruz” dedi.Haber Merkezi 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 27 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 26 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV