banner36
25 Temmuz 2017 Salı

Kurbanlık fiyatlarında ciddi artış beklenmiyor

Ceylan birinciliği kıl payı kaçırdı

Kırıkkale’yi Konya’da düzenlenen 2017 Konya Drag yarışlarında temsil eden Kırıkkale’nin gururu Yunus Ceylan sezonun 2. ayak yarışında 2. olarak yine Kırıkkale’yi gururlandırdı. Birinciliği kıl payı kaybeden Ceylan sezonun 3’üncü yarışında birincilik sözü verdi.

12 Temmuz 2017 Çarşamba 19:25
Bu haber 130 kez okundu
 Ceylan birinciliği kıl payı kaçırdı

TECRÜBE KAZANIYORUM

Maddi imkansızlıklara rağmen olağan üstü bir gayret göstererek Kırıkkale’yi gururlandıran Ceylan, amacının sezonu şampiyon olarak tamamlamak olduğunu söyledi. Her gün kendini biraz daha geliştirdiğini ifade eden Yunus Ceylan,  Her gün biraz daha tecrübe kazanıyorum ve her gün yeni bir şeyler öğreniyorum. Fakat Kırıkkale’de pist olmaması nedeniyle zorluk çekiyorum. Yetkililerden yardım bekliyorum’’dedi. 

KUPAYI GETİRECEĞİZ

Yunus Ceylan" öncelikle sporsuya vermiş olduğu önem ve desteklerinden dolayı başta babam Adem Ceylan’a sponsorlara  ve Kalehaber, il gazetesi, pusula, bayrak, Kent, manşet, yenigün, haber71, ayrıntı, tercüman gazetelerine desteklerinden dolayı   çok teşekkür ediyorum "dedi. Amacım Kırıkkale’mize gruptan birinci çıkarak büyük kupayı getirmektir "dedi 

CEYLAN 1,59 SANİYE İLE BİRİNCİLİĞİ ELİNDEN KAÇIRDI

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun Konya’da düzenlemiş olduğu ayakta oluşan motodrag yarışlarında sezonun 2. ayağında 2.lik kupasını almayı başardı. Toplamda puan toplayarak grup 1.si oldu. Birincilik kupasını yine kıl payı kaçırdı. Sponsorlarından desteklerini çekmemesini ve önümüzdeki zorlu 4 ayakta da yanında olmalarını istedi.

SPONSORLARA TEŞEKKÜR

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 25 Temmuz 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 25 Temmuz 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV