banner35
23 Haziran 2017 Cuma

Güler misin ağlar mısın!

Hemşire ve annelere kutlama mesajı

Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Mustafa Boyabatlı, 12 Mayıs Hemşireler ve Anneler günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

11 Mayıs 2017 Perşembe 19:46
Bu haber 194 kez okundu
 Hemşire ve annelere kutlama mesajı

Sağlık hizmetlerinin vazgeçilmez elemanları

Boyabatlı,  "İnsan hayatının sağlıklı bir şekilde devamı ve iyi bir yaşam kalitesinin sağlanması için gayret gösteren sağlık görevlileri arasında olan hemşireler, sağlık hizmetlerinin vazgeçilmez elemanlarıdır. Sağlığını kaybeden insanlarımızın yeniden sağlığına kavuşabilmeleri için yoğun çaba ve gayret gösteren hemşirelerimiz ulvi bir görev icra etmektedirler. Sağlık  hizmetlerinin sunumunda ihtiyaçlarının giderilmesinde, etkin bir rol oynayan mesleklerini büyük bir fedakârlıkla yerine getiren hasta ve hasta yakınlarının beklentilerinin karşılanmasında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesinde de ağır bir sorumluluk yüklenmektedirler.

Analarımıza of bile demeyelim
Mesajında Anneler Günü’nü de unutmayan Boyabatlı, “Annelerimiz toplumlara yön veren kutsal varlıklardır. "Cenneti anaların ayağının altına seren" onlara "of" bile denilmeyen bir anlayışı yürekten benimsenmesi gerekmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşire kardeşlerimizin bu kutsal görevi özveri, sabır, gayret ve sevgi ile güzel günlerini kutlar, başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere cennetin ayağının altına serildiği eli öpülesi tüm annelerimize şükran ve minnet duygularımı sunarım.”
Haber-Foto: Mehmet Sungur

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 22 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV