banner35
27 Haziran 2017 Salı

Allah ağzımızın tadını bozmasın

Kan bağışı can kurtarır

Kırıkkale Yüksek ihtisas Hastanesi ve Kızılay Kırıkkale Şubesi birlikte kan bağışı kampanyası başlattı.

12 Nisan 2017 Çarşamba 19:46
Bu haber 219 kez okundu
 Kan bağışı can kurtarır

Kan bağışı kampanyası

Kan bağışı kampanyasına Vali M. İlker Haktankaçmaz’ın yanı sıra, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Jandarma Komutanı Alb. İsa Çakmak, İl Sağlık Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş, KHB Genel Sekreteri Op. Dr. Mustafa Boyabatlı, Yüksek ihtisas Hastanesi Yöneticisi Başhekim Uzm. Dr. Tekin Akça. Kızılay Kırıkkale Şube Başkanı Cengiz Kaplanhan, Genel Sekreterlik ve hastane yöneticileri ile sağlık ve şirket çalışanları katıldı.

 Rekor kıracağız

Vali Haktankaçmaz, Yüksek İhtisas Hastanesi kamu çalışanları ile Kızılay’ın başlattığı kan bağışı kampanyasına destek vermek için kamu çalışanlarının Kızılay’ın çağrısına kulak verdiğini, ilk defa kan verecek olanlarla birlikte rekor bir kan verme oranına ulaşılacağını ve hastane personelinin bu konuda duyarlı olduğunu belirtti.

 Kızılay bizim yüz akımız

Vali Haktankaçmaz, “Kızılay bizim yüz akımızdır. Kızılay her konuda insani değerler için başarılı hizmetler sunuyor. Bu kurumsal başarı birçok hizmetle destekleniyor. Bunların en önemlilerinden birisi kan bağışıdır.”ifadelerine yer verdi.

 Vatandaşlara geçmiş olsun ziyareti

Bundan sonra periyodik olarak tüm kurumların kan bağışında bulunması yönünde destekleneceğini belirterek ilk kan bağışında bulunan Vali Haktankaçmaz,  daha sonra Yüksek İhtisas Hastanesinin Poliklinik ve diğer bölümlerini gezerek tedavi için bekleyen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV