banner35
26 Haziran 2017 Pazartesi

Başkan Sungur’dan Birlik ve Beraberlik İftarı

Kurumlar arası engelli kadın istihdamı diyaloğu

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda, Kırıkkale Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Kırıkkale Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanlığı’nın Koordinesinde “Engelli Kadın İstihdamı- Kurumlar Arası Diyalog Toplantısı” gerçekleştirildi.

25 Mayıs 2017 Perşembe 20:19
Bu haber 158 kez okundu
 Kurumlar arası engelli kadın istihdamı diyaloğu

Sorunlar masaya yatırılıp, analiz edilecek

Program Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hatice Uğurlu’nun açılış konuşması ile başladı. Hatice Uğurlu konuşmasındaEngelli kadınların iş hayatına atılmalarının önündeki engellerin sayısız olduğu düşünülerek, onların sorunlarına daha geniş çerçeveden bakmak, bu sorunlara kaynaklık eden etmenleri  analiz etmek ve farklı bakış açıları geliştirmek amacıyla bir arada bulunmaktayız. Bu toplantıdan çıkan sonuçlar neticesinde ilerleyen dönemlerde engelli kadın istihdamı alanında yapılacak çalışmaların ya da çalıştayın başlangıcı olmasını umut ediyorum” dedi.

Uzmanlar sunum yaptılar

Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan Engelli Kadın İstihdamı konusunda düzenlenen bu program için Kırıkkale Üniversitesi ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne, katkı sağlayan herkese teşekkür ederek kadın olmanın, işsiz olmanın, engelli olmanın, işsiz kadın olmanın, işsiz engelli olmanın toplumdaki zorluklarından bahsetti. Program Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İşkur, Kırıkkale Üniversitesi uzmanlarının sunumlarıyla devam etti. Program yemek ikramı ile son buldu.Haber-Foto:Haber Merkezi

 

 

 

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV