banner35
23 Haziran 2017 Cuma

Güler misin ağlar mısın!

Motivasyon ikizleri motive etti

Damla Topluluğu tarafından “Motivasyon İkizleri İle Gelecek Sizlerle Gelecek, Hayatını Seç” semineri düzenlendi. Mavi Salonda gerçekleşen seminere çok sayıda öğrenci, Erciyes Üniversitesi Damla Topluluğu ekibi ve Damla Topluluğu Genel Koordinatörü İlyas Tan katıldı.

24 Nisan 2017 Pazartesi 19:42
Bu haber 194 kez okundu
Motivasyon ikizleri motive etti

Farklı olun ve fark yaratın

Seminerde Motivasyon İkizleri Mustafa ve Kemal Altıntaş, kendilerine özgü bir anlatım ile katılımcı gençleri eğlendirirken düşündüren; düşündürürken de manevi duygu vermeyi, farkındalık yaratmayı amaçladı. Güncel olaylar ve dünya teknolojileri hakkında öğrencilere sorular sorarak onları düşünmeye sevk eden Motivasyon İkizleri, “ Farklı olun ve fark yaratın. Fark yaratın ki hem kendinize hem de vatanınıza bir katma değer sağlamış olun” dedi.

Hayallerinizin peşinden gidin

Öğrencilere hayal kurmalarını ve hayal kurmaktan asla vazgeçmemelerini söyleyen Motivasyon İkizleri, “Bu salonlarda siz değerli gençlerimizle konuşmalar yapmak için tam 12 yıl bekledik. Biz hayallerimizi gerçekleştirdik. Peki, sizin hayalleriniz nedir? Hayatın peşinden mi yoksa hayatınızın peşinden mi gideceksiniz?” sorularını yönelttikten sonra “Çok okuyun, çok araştırın ve çok sorgulayın” diyerek konuşmalarını sonlandırdı.

Haber-Foto: Şahin Karakoç

 

 

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 22 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV