banner35
27 Haziran 2017 Salı

Allah ağzımızın tadını bozmasın

Yaşlılara evinde hizmet

Kırıkkale Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, göreve geldiği günden itibaren ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederken, mülteci ve yaşlı aileleri de unutmuyor.

10 Nisan 2017 Pazartesi 20:13
Bu haber 391 kez okundu
 Yaşlılara evinde hizmet

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, Kırıkkale’de yaşlı ve bakıma muhtaç yaşlılara yardım edilmesi gerektiğini ve bu konuda yeni bir projeye imza attıklarını söyledi. Valilik yemekhanesinde artan yemeklerin kimsesiz yaşlılara verildiğini belirten Özkan, sıcak bir yemeğin hayalini kuran yaşlıların dertlerine derman olduklarını bildirdi.

ONLARA SAYGI GÖSTERMELİYİZ

Göreve geldiğinden bu yana Kırıkkale sokaklarını karış karış gezen, vatandaşların sorun, istek ve taleplerini dinleyen Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, Kırıkkale’de yeni bir projeye imza attı. Kimsesiz yaşlı ve bakıma muhtaç kişilerin günlük ihtiyaçlarını karşılamak ve sıcak bir yemek yemesi için Valilik yemekhanesinde bulunan yemeklerden yaşlılara götüren Özkan, sıcak bir yemek hayali kuran yaşlıların hayalini gerçekleştirdi. 

ATILMASINA RAZI OLMADIK

“Sosyal Yardımlaşma Kurumu’ndan yaşlı ve bakıma muhtaç olan yaşlıların listesini tek, tek talep eden Özkan, kendi makam aracıyla birlikte ev ev dolaşarak ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek ulaştırdı ve vatandaşların duasını aldı. Vali Yardımcısı Ayhan Özkan yaptığı açıklamada, “Valilik yemekhanesinde fazla olan yemeklerin atılmasına gönlümüz razı olmadı. Bu yemekleri tekrar ısıtıp muhtaç olan vatandaşlarımıza ulaştırmayı düşündük.”

BİRLİKTE İSRAFI ÖNLÜYORUZ

“Hem israfı önleyip, hem de yaşlıların sıcak yemeye kavuşmasını sağladık. Devletini en çok seven, görevini en iyi yapandır anlayışıyla bu yola çıktık ve yolumuza devam ediyoruz. Bu konuda bizlere dua eden ve destek olan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hayatların son anlarını yaşayan yaşlıların biraz daha rahat etmeleri ve gıda, barınma ve ısınma gibi ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Böyle bir projeyle de hem israfı önlüyoruz, hem de devletimize dua alıyoruz” dedi.

 

Yenigün Haber Merkezi

    Yorumlar

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 24 Haziran 2017 Manşeti
  • www.yenigungazetesi.com.tr - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV