Siyaset

Kırıkkale Deva Partisi Gençlik Çalışmaları Başkanı Mehmet Koltuk, yönetimiyle birlikte İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Furkan Serhat Özen’e nezaket ziyaretinde bulundular. Başkan Koltuk, “Çiçek ve hediye göndermek yerine ziyarette bulunduğumuz yerler ve şahısların isimlerine Tema Vakfı aracılığıyla fidan diktiriyoruz dedi.

 

FİDAN DİKME KAMPANYASI

İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Furkan Serhat Özen, kendisine nezaket ziyaretinde bulunan Deva Partisi Gençlik Çalışmaları Başkanı Mehmet Koltuk, yönetimini ağırladı. Koltuk, “Deva Partisiʼnin temel fikirlerinden olan toplumsal mutabakat, kutuplaşmanın son bulması ve yeni tarz siyaset partimizin kimliği açısından önemle vurgulanmaktadır. Bizler de şehrimiz için bu fikir üzerinde Gençlik Çalışmaları olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hem farkındalık yaratmak hem de şehrimizde bir uzlaşı kültürünü geliştirmek için adımlar atıyor ve projeler üretiyoruz. Partimiz logosundan yola çıkarak doğaya verdiğimiz öneme de dikkat çekmek için; Genel Başkan Yardımcımız Doğa Şanlıoğlu’nun tavsiyeleri ile fidan dikme kampanyası başlatmış bulunmaktayız” diye konuştu.

 

TEMA VAKFI ARACILIĞIYLA FİDAN DİKTİRİYORUZ

“Bu kampanyamızda çiçek ve hediye göndermek yerine ziyarette bulunduğumuz yerler ve şahısların isimlerine Tema Vakfı aracılığıyla fidan diktiriyoruz. Bu sayede hem şehrimizde bir farkındalık yaratmak hem de daha yeşil bir Türkiye’de yaşamaya tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz.  İlk olarak İyi Parti’ye gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde kampanyamızı başlatmış olduk.  Toplumsal mutabakat ve uzlaşı kültürünü sağlamak için ziyaretlerimizi;  parti, kişi, kurum ayırmaksızın devam ettirmeyi planlıyoruz.  Hem partimizin hem de bizlerin amacı siyasete yeni soluk getirmektir” dedi. Haber: Niyazi Yüksel

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x