3.2 C
Kırıkkale
08/12/2021
Siyaset

2023 HEDEFİMİZE HIZLA YÜRÜYORUZ

Hafta sonu gerçekleşen eğitimle ilgili değerlendirmelerde bulunan Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan “Teskilat Akademisi Kırıkkale Eğitim Programını iki günlük maratonun ardından tamamladık. Bu Hikayenin Kahramanları değerli teşkilat üyelerimizle 2023 hedeflerimize hızla yürüyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

BİR BİRİNDEN DEĞERLİ PANELİSTLER

Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan açıklamasında “İki gün süren ‘Bu Hikayenin Kahramanı Sensin’ temalı Teşkilat Akademisi Kırıkkale Eğitim Programında bizleri birbirinden değerli panelistlerle buluşturan başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız   Recep Tayyip Erdoğan’a, Ar-Ge Ve Eğitim Başkanımız Mustafa Şen’e,  düzenlenmesinde büyük emekleri olan Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığımıza, Ar-Ge ve Eğitim Başkan Yardımcımız Züleyha Karademir’e birbirinden kıymetli bilgileri bizlere aktaran katılımcılarımıza, Genel Başkan Yardımcımız Hayati Yazıcı’ya, MKYK Üyelerimiz Ahmet Gündoğdu ve Mücahit Yanılmaz’a,  Koordinatör Milletvekilimiz Hikmet Ayar’a, Gazeteci Zafer Şahin’e, İsmail Halis’e, Selim Cerrah’a, Abdurrahman Uzun’a,  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Tarkan Zengin ve Dursun Ali Erzincanlı’ya ve iki gün boyunca eğitim toplantısına katılan Bu Hikayenin Kahramanları bütün teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

DURMADAN YORULMADAN

İl Başkanı Kaplan “Dirayeti, inancı, kararlılığı, davası, dürüstlüğü, karakteri ve düşüncesiyle ülkemizde ve dünyada herkesi etkileyen, herkese dokunan bir liderimiz var. Teşkilat Akademisi ile onun davasını ve davasına olan inancını daha iyi anlama fırsatımız oldu. Bu hikayenin kahramanları olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda durmadan, yorulmadan yürümeye devam edeceğiz” dedi. HABER: Şeyma Fidan

Benzer Haberler

Cumhur İttifakı tüm oyunları bozacak

Altınışık: “Ülkeyi Hayalle Yönetiyorlar, Bu Ülkeye Hayal Satıyorlar.”

yonetici

MHP’li Öztürk, Kırıkkale’de yaşanan kuraklığa dikkat çekti

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x