8.6 C
Kırıkkale
04/07/2022
Sağlık

ADSM’de hizmet aksamadan devam ediyor

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre Korkut beraberindeki heyet ile birlikte Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek çeşitli konularda bilgiler aldı. ADSM’da incelemelerde bulunan Daire Başkanı Korkut, pandemi öncesinde olduğu gibi pandemi süresi ve sonrasında hizmetlerin aksamaması adına yerinde değerlendirme yaptıklarını söyledi.

 

YERİNDE DEĞERLENDİRME

Ağız ve diş sağlığı hizmet kalitesinin artırılması, etkin ve verimli çalışmaların yürütülmesi ile koruyucu ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmet planlaması amacıyla yerinde değerlendirmeler yapmak amacıyla Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret eden Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre Korkut ve beraberindeki heyet, binanın fiziki durumu, işleyişi, merkezde verilen hizmetler ile doktor kapasitesi hakkında incelemelerde bulunarak ADSM Başhekimi Dt. Abdullah Üçer’den 2021 yılı plan ve programları hakkında bilgiler aldı.

 

HİZMETLER AKSAMADAN DEVAM EDECEK

Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre Korkut ile beraberindeki heyet daha sonra İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş ve müdürlük yöneticileri ile ADSM idarecileriyle bir süre değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantı sonrasında açıklama yapan Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre Korkut; pandemi öncesinde olduğu gibi pandemi süresi ve sonrasında hizmetlerin aksamaması adına yerinde değerlendirme yaptıklarını, işleyişlerin durumu hakkında bilgi almak için ziyarette bulunduklarını ifade etti. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş; daire başkanlığının verimli çalışmalar yaptığını söyleyerek ziyaretleri nedeniyle başta Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre Korkut olmak üzere tüm heyete teşekkür etti. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Yenidoğan canlandırma eğitimi

yonetici

Mobil aşı ekiplerinden yoğun mesai

Yenigün Gazetesi

Maske Fiyatları Belli Oldu

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x