Siyaset

Ak Parti Kırıkkale’yi Önemsemedi

Basın toplantısına Genel Başkan Yardımcıları Selçuk Özdağ, Ümit Yardım,  Neslihan Çevik, Feramuz Üstün, Teşkilat Başkan Yardımcısı- Bölge Koordinatörü Hasan Hüseyin Bozok, Teşkilat Başkan Yardımcısı Halime Polat, Sivil toplum ve hakla ilişkiler başkan yardımcı Mehmet Ali Genç katıldılar.

70 İLDE ÖRGÜTLENDİK. 400 İLÇEDE ÖRGÜTLENMEMİZİ TAMAMLANDI

Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, açıklamasında “Keskin’liyim. Konur doğumluyum. 3 dönem vekillik yaptım.  Muhsin Yazıcıoğlu ile siyaset yaptım. Yazıcıoğlu’nun ölümün ardından Büyük Birlik Partisinden istifa ettim. Biz yeni kurulan 9 aylık bir partiyiz. 70 ilde örgütlendik. 400 ilçede örgütlenmemizi tamamladık. 30 ilde kongremizi gerçekleştirdik. Seçimlere girebilmemiz için 41 ilde kongrelerimizi gerçekleştirmek zorundayız.”dedi.

ERKEN SEÇİM İSTİYORUZ

Özdağ açıklamasının devamında AK Parti’nin siyaset ömrünü tamamladığını söylerken ” AK Parti artık toplumun beklentilerini yerine getiremiyor. 15 Temmuz sonrası halkla buluşamadılar. Ben darbe gecesini Başbakan haber veren kişiyim. AK Parti’debüyük bir çöküş var. AKP 20 kattan yere düşen bir vazodur. AK Parti Türkiye’yi kötü yönetiyor. Hazinede para yok.Pandemi dönemi bile yönetemediler. Maskeyi bile dağıtamadılar.  Gelecek partisine büyük bir teveccüh var. Kadrolarımızın uzmanlığı ile iktidara gelmek istiyoruz. 2021’in Mayıs ayında seçim olmasını istiyoruz. Erken seçim görünüyor.Seçim olmaz ise Türkiye bu yükü artık kaldıramaz”dedi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x