-10.5 C
Kırıkkale
21/01/2022
Bahşili

Bahşılı ilçesinde alt yapı yenileniyor

Göreve geldiği günden itibaren ilçede hummalı bir çalışma başlatan Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, alt yapı çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Yeni kanalizasyon çalışması başlattıklarını hatırlatan Başkan Tekin, iletişim hatlarında da Türk Telekom’un Fiber Optik altyapı projesine başladığını söyledi.

ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI

Bahşılı Belediyesi ilçenin daha yaşanılabilir hale gelmesi için başlattığı alt yapı çalışmalarını sürdürüyor. Bir taraftan alt yapı çalışması yapan belediye ekipleri, diğer taraftan alt yapı çalışması tamamlanan bölgelerde asfaltlama çalışmaları gerçekleştiriyor. Belediye fen işleri müdürlüğünün başlatmış olduğu çalışmalar çerçevesinde Ata Dönmez Mahallesinde 250 metre uzunluğunda yeni kanalizasyon hattı döşemesi gerçekleştirildi. Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin çalışmaların hava şartları elverdiği sürece devam edeceğine vurgu yaptı.

 

BAHŞILI BELEDİYESİ İŞ ÜRETİYOR

Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Tekin “Ata dönmez mahallesinde (Meslek Yüksekokulu arkası) daha önce yapılmayan bölgeye 250 m kanalizasyon borusu döşedik ve bölge halkımızın hizmetine sunduk. Bahşılı Belediyesi İş Üretiyor” diye konuştu. İletişim altyapısı alanında Telekom’un başlattığı alt yapı çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Tekin “Yaklaşık bir yıldır görüşmelerini yaptığımız Fiber Optik altyapı projesine başlandı. Desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyen Türk Telekom Kırıkkale İl Müdürü Yasin Güngör’ e ve Projeyi bize getiren Cemil Yıldırım’a çok teşekkür ederim” dedi.  HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Kur’an Kursu öğrencilerine döner ayran ikram edildi

Kalkınma hamlelerine büyük katkı sağlıyorlar

yonetici

Bir Destekte Bahşılı Belediyesinden

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x