13.7 C
Kırıkkale
29/07/2021
Bahşili

Bahşılı’da GiysiBank’a bekleniyorsunuz

Bahşılı Belediyesi yine örnek bir uygulama ile adından söz ettiriyor. İlçe belediyesi hiç kullanılmamış kıyafetleri ihtiyaç sahipleri ile buluşturuyor.

 

SİZ GELİN,BİZ GİYDİRELİM

Bahşili Belediyesi’nin bir süre önce başlattığı güzel ve örnek çalışma devam ediyor. Bahşılı Belediyesi yine örnek bir uygulama ile adından söz ettiriyor. İlçe belediyesi hiç kullanılmamış kıyafetleri ihtiyaç sahipleri ile buluşturuyor. Açılışı yapılan ve ihtiyaç sahiplerini giysilerle buluşturan çalışmanın yazlık kıyafetlerle devam ettiği bildirildi. Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, çalışmayla ilgili bilgi verdi ve “Kırıkkale’de bir ilke imza attık ve devam ediyoruz. Hiç kullanılmamış kıyafetleri halkımızla buluşturuyoruz. Yeni yazlık ürünleriniz geldi. Giysibankta Buluşalım. “Siz Gelin,Biz Giydirelim” ifadesini kullandı.

 

BAŞKAN TEKİN’E TEŞEKKÜR

GiysiBank olarak uygulanan çalışma kapsamında kadın, erkek ve çocuk kıyafetleri ihtiyaç sahipleri ile buluşturuluyor. Kışlık kıyafetlerin yanı sıra yazlık kıyafetler de bulunuyor. GiysiBank’a yeni yazlık kıyafetler temin edilerek vatandaşlara giysi temini konusunda duyurular yapılmaya başladı. Kırıkkale’de ilk olan ve bir çok ile de örnek gösterilen çalışma ilçede büyük ilgi görüyor. Belediye’nin bu çalışmasından ötürü bir çok kişi Başkan Tekin’e teşekkür ediyor. Yazlık kıyafetler içinde bir çok marka ürün de bulunuyor. HABER: Şeyma Fidan

Benzer Haberler

Bahşılı’da İpekböcekçiliğine destek

yonetici

Bahşılı’da su sorun olmaktan çıktı

yonetici

Bahşılı’da dereler ıslah edilecek

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x