Bahşili

Bahşılı’da Mezarlık kompleksi yapılıyor

Bahşılı Belediyesi, Başkan Recep Zafer Tekin’in talimatı ile Mezarlık Kompleksi yapımına başladı. İlçede Morg, Gasilhane, Taziye Odası ve Mutfak bulunan bir kompleks yapılacak.

 

YENİ MEZARLIK ALANINDA

Bahşılı Belediyesi tarafından ilçedeki mezarlıkta bulunmayan Mezarlık Kompleksi için çalışma başlattı. Belediye’nin Mezarlık Kompleksi olarak içerisinde Morg, Gasilhane, Taziye Odası ve Mutfak bulunan bir tesis yapacağı bildirildi. Konuyla ilgili paylaşımda, “Belediyenizde şuana kadar bulunmayan bir mezarlık kompleksi yapımına başladık, içerisinde morg, gasılhane, taziye odası, mutfak bulunan bir tesis olacak. 2039 ada 1 parsel 53.000 m2 alan tahsisi yapılmıştır, 11 ada içerisinde 122 parsel oluşturulmuş, parsel büyüklükleri 24,45 m2 – 33,00 m2 aralığında değişmektedir.  İnşallah, kısa sürede tamamlamayı planlıyoruz” ifadelerine yer verildi.

 

STARTI VERİLDİ

Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, mezarlıkta eksik olan bu çalışma ile eksikliğin giderileceğini söyledi. Çalışmalara start verilirken, Başkan Tekin, çalışmanın olduğu yerde incelemelerde bulundu. Bu proje ile ilçede önemli bir eksiklik daha giderilmiş olacak. Sosyal medyadan çalışmayla ilgili paylaşım ve duyurular yapılırken, bir çok kişi Başkan Tekin’e teşekkürlerini iletti. HABER: Şeyma Fidan

Benzer Haberler

Bahşılı’da güz şenlikleri düzenlendi

Bahşılı’da İpekböcekçiliğine destek

yonetici

Yeni mezarlıkta ağaçlandırma tamamlandı

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x