22.2 C
Kırıkkale
06/07/2022
Gündem

BAHŞILI’DA SÖZLEŞME SEVİNCİ

Personelin aile, çocuk, yakacak yardımı ve bayram ikramiyesinde iyileştirme sağlandı

 

Bahşılı Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. Sözleşmeye imza atan Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin “Mesai arkadaşlarımıza asgari ücretin üzerinde bir yevmiye ile, aile,  çocuk, yakacak yardımı ve bayram ikramiyesi verdik. Mesai arkadaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun” ifadesini kullandı.

 

KARŞILIKLI ANLAŞMA SAĞLANDI

Bahşılı Belediyesinde görev yapan personeli kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı. Belediye önünde gerçekleştirilen imza törenine Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, Hizmet İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Celal Yıldız, Kırıkkale Şube Başkanı Fatih Doğan, Kırıkkale Şube Başkan Yardımcıları, Belediye Yöneticileri ile üyeler katıldı. Sözleşmenin tüm taraflara hayırlı olması temennisinde bulunan Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin “Belediyemiz  ile Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Celal Yıldız bey ile  toplu iş sözleşmesi imzaladık. Mesai arkadaşlarımıza asgari ücretin üzerinde bir yevmiye ile aile,  çocuk, yakacak yardımı ve bayram ikramiyesi verdik. Mesai arkadaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun” ifadesini kullandı.

 

‘DEVLETİMİZE VE MİLLETİMİZE GÜVENİMİZ TAM’

Sözleşmenin üyelere hayırlı olmasını temenni eden Genel Başkan Yardımcısı Yıldız, “Üyelerimizin ve ailelerinin refahı için çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Bugün burada imzaladığımız sözleşmeyi karşılıklı anlayış ile sonuçlandırdığımız için mutluyuz. Belediye Başkanımıza anlayışından ve işçilere verdiği önemden dolayı teşekkür ediyoruz. Sendika olarak ülkenin dört bir yanında bulunan üyelerimiz için çalışma yürütüyoruz. Ekonomik anlamda zor günlerden geçtiğimiz aşikar. Bu zorluğu en çok hissedenlerde her zaman emekçiler olmuştur. Ancak her zor günde olduğu gibi bugünde yaşanan sıkıntıları dayanışmamızla aşacağız. Bizim devletimize ve milletimize güvenimiz tam” dedi. HABER. Mehmet Erkoç

 

Benzer Haberler

Pozitif vaka düşüşünü sürdürüyor

Bakan Yardımcısı Erdil Kırıkkale’de denetimlere katıldı

Belediye  Gönüllere Dokunuyor

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x