Kırıkkale

Bakan Akar Kırıkkale heyetini ağırladı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar makamında, Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, beraberinde Ak Parti Kırıkkale Milletvekili ve Adalet Komisyonu Başkanvekili Ramazan Can ve Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı ağırladı. Ziyarette Bakanlığın Kırıkkale’ye yapacağı yatırımlar ele alındı.

YATIRIMLAR ELE ALINDI

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, beraberinde Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can ve Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’a ziyarette bulundu. Ziyarette Bakanlığın Kırıkkale’de yapacağı yatırımlar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Bakan Akar’a ziyaret anısına Kırıkkale Valisi Sezer üzerinde Tarihi Çeşnigir Köprüsünün bulunduğu tabloyu hediye ederken, Belediye Başkanı Saygılı üzerinde Mehmetçik’i simgeleyen bibloyu hediye etti.

İSTİŞAREDE BULUNDUK

Ziyaretle ilgili kendisine ait sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “Valimiz Yunus Sezer ve Milletvekilimiz Ramazan Can ile birlikte Milli Savunma Bakanımız Sayın Hulusi Akar’ı ziyaret ettik. İlimizde yapılacak olan yatırımlarla ilgili istişarelerde bulunduk. İlgi ve alakalarından dolayı Sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum” dedi. HABER: Mehmet Erkoç

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x