Kırıkkale

Baro Başkanı Apaydın güven tazeledi

Bir süredir Pandemi dolayısıyla ertelenerek yapılamayan Kırıkkale Baro Başkanlığı, 17’nci olağan genel kurulu gerçekleştirdi. Kongreye tek liste olarak giren mevcut Başkan Av. Talat Apaydın, üyelerinin güvenini tazeledi.

 

TEK ADAY YARIŞTI

Yapılan kanun değişikliğiyle birlikte seçimleri 2 yılda bir yapılması kararlaştırılan ancak pandemi dolayısıyla bir süredir yapılamayan Kırıkkale Barosu 17’nci Olağan Genel Kurulu Adalet Sarayı Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi. Çoğunluğun sağlanmasından sonra Divan Kuruluna Başkan olarak Osman Sebahattin Kılıçer, üyeliklere Nisa Damla Kılıç, Ali Yörük ve Ali Kemal Bedir seçildi. Raporların okunmasının ardından, raporlar oy birliği ile onaylandı. Tek adaylı yapılan genel kurulda mevcut başkan Talat Apaydın üyelerin tam desteğini alarak güven tazeledi. Kongreye baro üyeleri katılım sağladı.

 

VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YAPMAYA ÇALIŞTIK

17’nci olağan genel kurulun Kırıkkale Barosu’na hayırlı olmasını temenni eden Av. Apaydın, “Genel kurulumuz teveccüh edip yeniden bizleri seçerse, yeniden baromuzu temsil için başkanlık görevini en iyi şekilde yerine getireceğiz. Geçtiğimiz dönem taahhüt ettiğimiz ve söz verdiğimiz birçok şeyi yapmaya çalıştık. Bu dönem yine görev alırsak öncelikli hedefimiz baromuza bir baro evi kazandırmayı düşünüyoruz. Diğer çalışmalarımızı da aynı şekilde sürdürmeyi planlıyoruz” dedi. HABER: Şeyma Fidan

Benzer Haberler

Başkan Saygılı’nın Engelliler Haftası mesajı

yonetici

Kırıkkale Polis MYO’da mezuniyet sevinci

73 Kişi Taburcu Oldu

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x