22.6 C
Kırıkkale
26/05/2022
Sağlık

Başhekim Albayrak’tan talepleri aldı

Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf Albayrak, Hastane Birimleri ile Hastaları ziyaret edip, Hastanede denetimler yaparak incelemelerde bulundu. Bir taraftan denetim yapan Başhekim Albayrak diğer taraftan hasta ziyaretlerinde bulunarak taleplerini aldı.

 

HASTA ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Vatandaşlara daha kaliteli sağlık hizmeti vermek amacıyla Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekim Op. Dr. Yusuf Albayrak, bir taraftan birimlere, diğer taraftan hasta servislerine ziyaretlerde bulundu. Başhekim Albayrak’a Hastane Yönetim Ekibinin eşlik ettiği ziyarette, hastaların ve yakınlarının istek ve taleplerini dinleyip, notlar alarak gerekli yönlendirmeleri ve talimatları verdi. Servislere ziyaretlerde bulunan Başhekim Albayrak, hastanede tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

AMAÇ HASTA MEMNUNİYETİ

Op. Dr. Albayrak “Sağlık kurumlarında, hizmette kalitenin en önemli göstergesi hasta memnuniyetidir. Bizde Yüksek İhtisas Hastanesi olarak Kırıkkaleli hemşehrilerimize daha kaliteli sağlık hizmeti vermek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hasta memnuniyetini arttırmak için, hastane hizmette kalitesini de her geçen gün arttırma ve iyileştirme yoluna gidiyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Benzer Haberler

Ağırtaş,Karbonmonoksit Zehirlenmesine Dikkat

yonetici

Sağlık İl Müdürü Ağırtaş Uyardı

yonetici

Mobil aşı ekibi her yerde

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x