22.6 C
Kırıkkale
26/05/2022
Gündem

Başkan Koyuncu’dan personele erzak çeki

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, Belediye İşçilerine bayram öncesi erzak çeki dağıttı.

 

İŞÇİMİZİ GÖZ ARDI ETMİYORUZ

Sosyal Projeleri ile örnek belediye olan Hacılar Belediyesi, bayram öncesi personellerini unutmadı. Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, bayram öncesi personelleri toplayarak erzak çeki dağıttı. Belediye personellerine imkânlar dâhilinde destek olduklarını belirten Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, “Belediye personelimizin imkânlar dâhilinde her zaman yanında olmaya çalışıyoruz. Gönül istiyor ki bizim işçimiz dünyanın en iyi şartlarına sahip işçileri olsun. Ancak imkânlarımız sınırlı. Bu kadar sınırlı imkâna rağmen işçimizi hiçbir zaman göz ardı etmiyoruz. Hem Ramazan-ı Şerif ayında, hem de Ramazan Bayramı öncesinde işçilerimize bir katkı olsun istedik ve şartlarımız dâhilinde erzak çeki dağıttık” ifadelerini kullandı.

 

SİZLERİN HAKKI ÖDENMEZ

Belediye personelinin kadir gecesini ve Ramazan Bayramını kutlayan Başkan Koyuncu, “Beldemizin ve belediyemizin bütün kahrını sizler çekiyorsunuz. Sizlerin hakkı ödenemez, hizmetlerinizin karşılığında bir bedel belirlenemez. Hep birlikte insanımıza hizmet ediyoruz. Bir nevi amme hizmeti yapıyoruz. İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın anlayışı ile hemşerilerimize hizmet ediyoruz. Bütün hizmetleriniz ve emekleriniz için sizlere teşekkür ediyorum. Ramazan ayınızı kutluyorum, Allah’tan tuttuğunuz oruçları kabul etmesini diliyorum. Şimdiden bayramınız kutlu olsun” dedi. HABER: Yakup Özcan

Benzer Haberler

Bitkisel üretimde hastalık kontrolleri yapıldı

yonetici

En kutsal meslek

Kırıkkale’ye 31 Milyon TL’lik KOP desteği

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x