18.8 C
Kırıkkale
06/07/2022
Kırıkkale

Belediye ekiplerinden kar mesaisi

Kar yağışı Kırıkkale merkezde de etkili olurken, belediye ekipleri karla mücadele çalışmasını aralıksız sürdürüyor. Ana arterlerde kar küreme ve tuzlama çalışması yapan belediye ekipleri kar yoğunluğu oluşan ara sokaklarda da çalışmalar gerçekleştiriyor.

 

KESİNTİSİZ ÇALIŞMA

Kırıkkale Belediyesi ekipleri karla mücadele çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kar yağışının başladığı ilk günden itibaren sahadaki çalışmalarına başlayan ekipler, kar yağışının devam ettiği saatlerde de kar küreme ve tuzlama çalışmasını sürdürüyor. Şehrin ana arterlerinden başlayan çalışmalar zaman zaman kar yoğunluğunun yaşandığı ara sokaklarda da devam ediyor.

 

BUZLANMAYA KARŞI ÖNLEMLER

Belediye ekipleri çalışmalarını gece saatlerinde de gerçekleştiriyor. Ekipler yollarda buzlanmaya karşı tuzlama ve solüsyon malzemeleriyle şehir içi yollarda çalışmalar yapıyor. Karla mücadele çalışmalarıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kırıkkale Belediyesi “Zaman zaman yoğun kar yağışının etkili olduğu şehrimizde karla mücadele kapsamında yol tuzlama çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

Benzer Haberler

ÜRETİM VE İSTİHDAMIN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ

Kırıkkale’de 16 adreste karantina kaldırıldı

yonetici

Orman söndürme çalışmalarına katılan itfaiyecilere takdir belgesi

Yenigün Gazetesi
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x