20.8 C
Kırıkkale
03/07/2022
Ekonomi

BORSA TAM NOT ALDI

Üyelerine beş yıldızlı hizmet verebilmek için önceki yıllarda akredite çalışmaları başlatan Kırıkkale Ticaret Borsasında Kalite Yönetim Sistemi TS EN ISO 9001:2015 ISO 1002:2018 denetimleri gerçekleştirildi. Ticaret Borsası denetimlerden tam not alırken, Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer üyelere daha iyi hizmet verebilmek için hizmet kalitesinden ödün vermeyeceklerine işaret etti.

 

BELGESİNİ YENİLEDİ

Kırıkkale  Ticaret Borsasında Kalite Yönetim Sistemi TS EN ISO 9001:2015 ISO 1002:2018 denetimleri yapıldı. Türk Loydu denetçisi Engin Deniz ve Hüseyin Obuz tarafından gerçekleştirilen denetimlere Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, Genel Sekreter Selda Mutlu ve KYT Temsilcisi Berat Uludoğan katılım sağladı. Bağımsız denetçiler tarafından gerçekleştirilen denetimlerde Kırıkkale Ticaret Borsası hizmet kalitesinde tam not alarak belge yenilemesine hak kazandı.

 

ÜYELERİNE BEŞ YILDIZLI BORSA HİZMETİ

Kırıkkale Ticaret Borsası olarak bu zamana kadar elde edilen birikim ve deneyimle borsa üyelerine beş yıldızlı borsa prensipleriyle en iyi hizmeti sunma hedefinde olduklarını işaret eden Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, emeği geçen herkese teşekkür etti. Üyelerine yönelik hizmet kalitesini her geçen gün artırdıklarını vurgulayan Başkan Sümer “Akreditasyon sistemiyle Borsamızın hizmetleri düzenli olarak denetleniyor. Güncel olarak neler yapmamız gerektiği konusunda bize yol gösterici olan bu denetimlerin sonunda üyelerimize kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Kalite yönetim sistemimizi sahiplenen ve gereklerini yerine getiren borsa personelimize ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” dedi. HABER. Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Heyet İstanbul’a Çıkarma Yaptı

yonetici

Yetkiyi Kamu Çalışanları İçin İstiyoruz

yonetici

Desteklerden kesilen stopaj vergisi iade edilecek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x